DUPONT TÜRKİYE: DuPont™ Corian® Solid Yüzey Malzemesi | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
DUPONT TÜRKİYE
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
DUPONT TÜRKİYE
DUPONT TÜRKİYE
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

DuPont™ Corian® Solid Yüzey Malzemesi

Corian® Nedir?

İlk başta banyo ve mutfak tezgâhları için yenilikçi bir malzeme olarak geliştirilen DuPont™ Corian® şimdi akla gelebilecek her tasarımda şekil verilebilir gelişmiş bir solid yüzey çözümü olarak karşımıza çıkıyor. İç tasarım ve mimarlık için yüzey malzemeleri arasında önde gelen yüzlerce mimar, tasarımcı, firma ve milyonlarca tüketici tarafından dünya çapında tercih edilen global bir marka haline geldi.

DuPont firmasının özel bir ürünü ve markası olan Corian® yüksek teknoloji yüzeyi; mutfaklardan aydınlatma uygulamalarına, banyolardan dış cephe uygulamalarına, oturma alanı çözümlerinden radyatörlere, dokunmatik kontrol yüzeylerinden mobilya ve aksesuara kadar hem kapalı hem açık konut, kamu ve ticari ortamlara yönelik yüksek kaliteli, etkili, işlevsel ve güvenilir çözümler üretmek için olağanüstü çok yönlülük ve neredeyse sınırsız olanaklar sunuyor.

· DuPont™ Corian® tasarımcılar tarafından akla gelebilecek her tasarıma göre şekil verilebilir bir malzemedir- bu ister yuvarlak hatlara sahip ergonomik bir masa, ister oyma yöntemiyle süslenmiş bir kolon veya 20 metrelik uzun bir resepsiyon masası olabilir.

· DuPont™ Corian® kolayca şekillendirilir ve üretilir: Isıyla şekillendirme (thermoforming) yöntemiyle şekil verilir ve dekoratif efektler elde etmek için ahşap bir malzemeymiş gibi çalışılabilir. Kenarlara yuvarlak hatlar verilebilir, yüzeylere oyma veya kum püskürtme yöntemleriyle desenler uygulanabilir, süblimasyon tekniğiyle yüzeylere görseller aktarılabilir. Yüzey CNC makinesi veya kontrollü ısı ya da basınç uygulamasıyla işlenebilir.

· DuPont™ Corian® ek yerleri farkedilmeyecek şekilde birleştirilir, dolayısıyla tasarımcılar malzemenin boyutları sebebiyle herhangi bir sınırlamayla karşılaşmazlar. Büyük yapılar bu nedenle tek bir parça DuPont ™ Corian® ile yapılmış gibi gözükmektedir.

· Klasik beyaz renkler veya pastel tonlardan son derece modern çarpıcı parlak, dokulu ya da parıltılı renk tonlarına kadar mevcut 90 standart renk tonundan fazla seçeneğiyle (DeepColour™ Technology ile yapılmış yeni on renk de dahil olmak üzere) DuPont™ Corian® her türlü renk şemasına ve dekorasyon stiline uyum sağlayabilir. Eğer istenen renk mevcut değilse, DuPont™ Corian® özel renk geliştirme hizmeti de sunmaktadır.

· Yenilikçi ve benzersiz DeepColour™ Technology, DuPont™ Corian® solid yüzeylerinin daha derin, yoğun ve dayanıklı renklerde olmasını, geliştirilmiş aşınma performansı, daha kolay şekillendirme, birleştirme ve finisaj sunan koyu renklerin üretilmesini sağlar. Bu yeni teknoloji ile üretilen siyah ve kahverengi tonlarıyla tasarımlarda koyu renk kullanılarak

· DuPont™ Corian®, ışık kullanılan uygulamalarda malzemeye ekstra bir boyut katan eşsiz bir geçirgenliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde aydınlatma tasarımlarında kullanım için ideal bir malzemedir. Renk paleti ayrıca ışık geçirgenliği sağlayan renkleri de (Illumination serisi) içermektedir.

· DuPont™ Corian® tek başına veya doğal ahşap, taş, cam ya da paslanmaz çelik gibi diğer malzemelerle birlikte kullanıldığında da harika görünür.

· DuPont™ Corian® aşınma ve yıpranmaya karşı – hatta yoğun kullanımın olduğu ticari ortamlarda bile- dayanıklıdır. Çizikler ve kesikler oluştuğu takdirde bunlar kolayca giderilebilir; daha ciddi hasarlar ise uygulama yerinde rahatsızlık vermeden tamir edilebilir.

· Gözeneksiz yapısı ve farkedilmeyen ek yerleriyle DuPont™ Corian® çok hijyenik ve kolay temizlenen bir malzemedir. Birçok geleneksel malzemeden daha üstün hijyenik özellikleri bağımsız bir kuruluş olan Alman LGA QualiTest GmbH tarafından da onaylanmıştır.

· GREENGUARD Çevre Enstitüsü, DuPont™ Corian® solid yüzeyleri ve DuPont yapıştırıcıları GREENGUARD İç Ortam Hava Kalitesi Sertifikalı® olarak tanımladı. GREENGUARD sertifikası, DuPont™ Corian®'ın iç ortam hava kalitesi açısından sıkı emisyon kriterlerine uyumlu olmasını sağlar.

· Dayanıklılığı, kolay bakımı ve çok düşük VOC (Uçucu Organik Bileşikler) emisyonu sayesinde DuPont™ Corian® solid yüzeyler, sürdürülebilir tasarım hedeflerine katkıda bulunur ve çeşitli ticari uygulamalarda projelerin LEED® gerekliliklerini gerçekleştirmelerine yardım eder (ABD Yeşil Binalar Konseyi’nin LEED ® Yeşil Bina Değerlendirme Sistemi kurallarına göre).

DuPont™ Corian® Hakkında (www.corian.com.tr) – İlk başta banyo ve mutfak tezgâhları için yüksek performans malzemesi olarak geliştirilen DuPont™ Corian® şimdi – işlevselliğin, çok yönlülüğün ve güzelliğin benzersiz birleşimi olması sayesinde – iç tasarım ve mimarlık için yüzey malzemeleri arasında önde gelen global bir marka haline geldi. Yıllar içinde, DuPont, DuPont™ Corian® yüksek teknoloji yüzey malzemesini hayal edilen her türlü uygulamaya uygun eşsiz bir tasarım aracı haline getirdi. Mutfak, banyo, aydınlatma, mobilya, dış cephe kaplama, oturma yerleri, radyatörler, ev otomasyonu, dokunmatik kontrol yüzeyleri: DuPont™ Corian® artık ticari, konut ve kamu alanları uygulamalarındaki her yerde karşınıza çıkabilir.

DuPont™ Corian® (tüm çeşitleri ve belli türleri) çevresel performansı sayesinde önemli bağımsız sertifikalar aldı (GreenGuard®, NAHB North American Builders Association, U.S. Green Building Council’s LEED® Green Building Rating System, Scientific Certification Systems, Ecospecifier). Hijyenik performansı da prestij sahibi kuruluşlar tarafından sertifikalandı (NSF International, The Royal Institute of Public Health and LGA QualiTest). Bunların yanı sıra, DuPont™ Corian® dış cephe kaplaması olarak en fazla sertifikaya sahip solid yüzeydir (İngiltere sertifikası CWCT 2012/050, Avis Technique sertifikası ATEC 2/11, CSTB tarafından verilen sismik sertifika). DuPont™ Corian® malzemesi üreten tüm DuPont işletmeleri, atıkları azaltarak, yeniden kullanarak ve geri dönüşüme kazandırarak katı atık etkisini sıfıra düşürdü ve işletmelerin çevresel yönetim sistemleri ISO 14001 uyarınca sertifikalandı.

DuPont™ Corian® hakkında daha fazlasını öğrenmek için DuPont™ Corian® ile iletişimde kalın:

www.corian.com / www.corian.com.tr / www.endlessevolution.corian.com

Facebook.com/CorianDesign / Twitter.com/CorianDesign

Youtube.com/CorianDesign / Pinterest.com/CorianDesign

DuPont Hakkında – DuPont (NYSE: DD), uluslararası bilim ve teknoloji firmasıdır. 1802 yılında kurulmuş olan DuPont bilim yoluyla insanların hayatını daha iyi, daha güvenli ve daha kolay hale getiren çözümler üretmeye ve sorunları çözmeye çalışmaktadır. 70’den fazla ülkede faaliyet gösteren DuPont, tarım, beslenme, elektronik, iletişim, güvenlik ve korunma, konut ve inşaat, taşıma ve tekstil konularını kapsayan sektörlere yönelik geniş bir ürün ve hizmet yelpazesi sunmaktadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.dupont.com adresini ziyaret edin.

DuPont Oval logosu, Endless Evolution, Endless Evolution logosu, DuPont™ ve Corian® E. I. du Pont de Nemours and Company veya ona bağlı şirketlerin ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır. Basın duyurusunda geçen diğer logolar, ticari markalar ve tescilli ticari markalar söz konusu sahiplerine aittir.

Admin-Area