abelia peyzaj: abelia'dan karler | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
abelia peyzaj
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
abelia peyzaj
abelia peyzaj
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

abelia'dan karler

2015 uygulamaları

Peyzaj düzenleme çalışmaları, peyzaj projelendirme çalışmaları ile başlamaktadır. Peyzaj projeleri; bitkilendirme tasarımı, drenaj projesi, sulama sistemi projesi ve aydınlatma hatları projesi ile birlikte çizilen bir projeler bütünüdür. Yapılan bitkilendirme tasarımı projelerin de bitkilerin isimleri, kullanım alanları, renk ve şekil bakımından tasarımları belirtilir. Drenaj projesinde drenaj hatlarının geçtiği alanlar, kullanılan malzeme boyutları ve özellikleri açık bir şekilde gösterilmektedir. Sulama sistemi projelerinde, sulama sisteminin anahat borusu ve özellikleri, spring yerleri ve springlere su ulaştıran boruların özellikleri, zamanlayıcı özellikleri bulunmaktadır. Aydınlatma Projesi içerisinde devreler ve özellikleri, ana akım hattı ve aydınlatma elemanlarının şekilleri, boyutları ve özellikleri gösterilmektedir.

Admin-Area