Fakro Pivot Çatı Pencereleri: Çatı merdivenleri | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Fakro Pivot Çatı Pencereleri
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje Yeni teklif
Edit project Fotoğraf ekle
Fakro Pivot Çatı Pencereleri
Fakro Pivot Çatı Pencereleri
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Çatı merdivenleri

Fakro Lmk Eko Metal Çatı Merdivenleri ; LMK metal modeli farklı çatı merdiveni, beyaz bir kapak ve kırmızı emniyet küpeştesi ile donatılmıştır. Avrupa'da ( Almanya ve Polonya ) ithal ettiğimiz birinci kalite ürün niteliğinde olan tavan arası çatı merdivenleri son teknoloji ürün ve uygulamalarımız arasındadır. Fakro lmk metal çatı merdivenleri, Profesyonel metal Katlanır çatı çıkış merdivenidir.

Metal Katlanır Çatı Merdiveni ; Lmk Çatı Merdiveni En Üstün Kalite 'de Katlama Sistemi, 3 parça Katlanabilir Özelliğine Sahip'dir. Müşterilerimizin İsteklerine Hitap Eden Fakro, Her zaman Yenilikçi Fikirlere Açıktır. Lmk Merdiven Isı Yalıtımı ; Kenarları ve her iki tarafı izoleli, a-değeri sınıf 4'e uygun sandwich kapak ile standart olarak üretilmektedir. Çamdan yanaklar (21 x 83mm), çam/kayından kaymaz profilli basamaklar (80 x 360mm). Lmk Kasa Yapısı; Çamdan yanaklar (21 x 83mm), çam/kayından kaymaz profilli basamaklar (80 x 360mm). Lmk Donanım Özeliği ; Korkuluk merdivenin üst sağ tarafına yerleştirilmiştir. Açma çubuğu. Kolay montajlı beyaz kenar pervazları. Merdiven ayaklarında koruma plastikleri. 6 adet mesafe ayarlama vidalı montaj kiti. Montaj, kullanım ve bakım talimatnameleri mevcuttur.

Toplam boyutlar
130 × 3.05 × 70 m (Uzunluk, Yükseklik, Genişlik)
Toplam maliyet
₺2,000
  • Katlanır Metal Çatı Merdivenleri Fakro Pivot Çatı Pencereleri Klasik Ahşap Ahşap rengi

    Katlanır Metal Çatı Merdivenleri

    Metal Çatı Merdiveni, çatı katlarına rahat ve güvenli bir şekilde ulaşabilmeyi sağlar. Montajı sonrasında katlanabilir yapısı sayesinde yerden kazanç sağlamaktadır.Metal çatı merdivenleri, beyaz bir kapak ve kırmızı emniyet küpeştesi ile donatılmıştır. Fakro metal çatı merdivenlerimiz en yüksek konforu sağlar ve aynı zamanda yükleme işlemi, oda yüksekliği, çatı merdiven uzunluğu düzenlemesini kolaylaştırmak için tasarlanmış bir konfort metal çatı merdivenidir.

Admin-Area