Cafe Sandalyeleri: Cafe Sandalyeleri | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
Cafe Sandalyeleri
Cafe Sandalyeleri

Cafe Sandalyeleri

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
Edit project Fotoğraf ekle
Cafe Sandalyeleri
Cafe Sandalyeleri
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Cafe Sandalyeleri

Ahşap cafe sandalye, günlük yaşantımızda en çok kullanılan eşyalardan biridir. Her konuda yaşandığı gibi ahşap sandalye konusunda da tarihler boyunca gelişmeler yaşanmıştır ve yaşanmaya da devam edecektir. İnsan toplulukları kendi kültürlerini yansıtacak ve yaşatacak araştırmalarda venbunun sonucunda üretimlerde bulunmuştur. Örnek olarak; Alman ahşap cafe sandalye modelleri ile ingiliz ahşap sandalye modelleri birbirinden çok farklı ve birbirlerinden çok daha şık ve güzeldir.Hemen her konuda olduğu gibi ahşap sandalye konusundaki çeşitlilik Zengin Masa Sandalye Mobilya ve Metal Sanayi`de oldukça fazladır.

Toplam boyutlar
80 × 56 × 56 m (Uzunluk, Yükseklik, Genişlik)
Toplam maliyet
₺380
  • Cafe Sandalyeleri – Ezgi Cafe Sandalye Modelleri: modern tarz , Modern Ahşap Ahşap rengi

    Ezgi Cafe Sandalye Modelleri

    Ahşap cafe sandalyeleri, günlük yaşantımızda en çok kullanılan eşyalardan biridir. Her konuda yaşandığı gibi ahşap sandalye konusunda da tarihler boyunca gelişmeler yaşanmıştır ve yaşanmaya da devam edecektir. İnsan toplulukları kendi kültürlerini yansıtacak ve yaşatacak araştırmalarda venbunun sonucunda üretimlerde bulunmuştur. Örnek olarak; Alman ahşap cafe sandalye modelleri ile ingiliz ahşap cafe sandalye modelleribirbirinden çok farklı ve birbirlerinden çok daha şık ve güzeldir.Hemen her konuda olduğu gibi ahşap sandalye konusundaki çeşitlilik Zengin Masa Sandalye Mobilya ve Metal Sanayi`de oldukça fazladır.

Admin-Area