Cafe Sandalyeleri

Cafe Sandalyeleri

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje Edit project Fotoğraf ekle
Cafe Sandalyeleri
Cafe Sandalyeleri
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Döküm Masa Ayakları

Cafe  ve barlarda hem müşterilerin  hem de sizin rahatlığınız amaçlanarak tasarlanan döküm masa ayakları farklı renk ve model seçeneği ile sunuluyor. iki kişilik,  veya dört kişilik  döküm masa ayakları kendi cafenizin ihtiyacına uygun olanı tercih edebilirsiniz. cafelerde  yalnızca rahatlık amaçlı değil iş yerinin saygınlığı ve kalitesini artırmak için de doğru bir dekorasyona ihtiyaç vardır. Seçtiğiniz döküm  masa ayakları cafenizin mobilyalarla, masa, sandalye ve dolaplarla uyumu da görünümü tamamı ile değiştirir. Deri veya kadife kumaşı ile cafrelerinize sıcacık bir görünüm sağlayacak döküm masa ayakları en güvenilir markların en yeni tasarımları ile internet üzerinden satışa sunuluyor.

Toplam boyutlar
72 × 40 × 40 m (Uzunluk, Yükseklik, Genişlik)
Toplam maliyet
₺100
  • Cafe Sandalyeleri – Döküm Masa Ayakları:  tarz İç Dekorasyon

    Döküm Masa Ayakları

    Cafe  ve barlarda hem müşterilerin  hem de sizin rahatlığınız amaçlanarak tasarlanan döküm masa ayakları farklı renk ve model seçeneği ile sunuluyor. iki kişilik,  veya dört kişilik  döküm masa ayakları kendi cafenizin ihtiyacına uygun olanı tercih edebilirsiniz. cafelerde  yalnızca rahatlık amaçlı değil iş yerinin saygınlığı ve kalitesini artırmak için de doğru bir dekorasyona ihtiyaç vardır. Seçtiğiniz döküm  masa ayakları cafenizin mobilyalarla, masa, sandalye ve dolaplarla uyumu da görünümü tamamı ile değiştirir. Deri veya kadife kumaşı ile cafrelerinize sıcacık bir görünüm sağlayacak döküm masa ayakları en güvenilir markların en yeni tasarımları ile internet üzerinden satışa sunuluyor.

Admin-Area