BedRooms Çocuk Odası Tasarımları: Cometa Bebek Odaları | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
BedRooms Çocuk Odası Tasarımları
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
BedRooms Çocuk Odası Tasarımları
BedRooms Çocuk Odası Tasarı...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Cometa Bebek Odaları

Cometa isimli bu çok özel bebek odası serimizde kullanılan sağlam ama esnek ve yumuşak file yan korumalar, hem havadar olup, hem de diğer bazı malzemelerde olan ses problemini ortadan kaldırmaktadır. Bebek karyolalarının iki yanında da inme kalkma mekanizması vardır. Ayrıca yatakta çok pratik bir kademe sistemi bulunmaktadır. Boyaları su bazlı, cila ve malzemelerin tümü anti toxic olup çekmeceler ve tekerlekler stopludur. Çekmecelerde yavaş kapanan Ferrari mekanizmalar kullanılmaktadır. Kapanan ünitelerde hava boşlukları vardır. Beraberinde gelen şilteler ise %100 pamuk yüzeyli, hava geçiren, anti alerjik ve bebekler için özel yapılan cinstendir. Bir bebek karyolası ve alt değiştirme ünitesinden oluşan bir takım, herhangi bir parça ilavesi olmadan modüllerin yer değiştirmesiyle 100*200cm altı çekmeceli ve sandıklı bir genç karyolası, başucu komodini, kademeli bir masa, ve tekerlekli kesondan oluşan bir genç odasına dönüşmektedir.

 • BedRooms Çocuk Odası Tasarımları – Cometa: modern tarz , Modern

  Cometa

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 2
  ["EG"] [Published] تنسيق غرف الأطفال فن و ذوق
  ["TR"] [Published] ​Hangi renk çocuğunuzun kişiliğine uygun?

Admin-Area