Atölye Çatı: Coffee Bar | homify
Atölye Çatı
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
Atölye Çatı
Atölye Çatı
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Coffee Bar

Country stili ahşap Coffee Bar tasarımımız ile keyifli bir kahve köşesi yaratmayı amaçladık.

Coffee Bar tasarımımız, dekoratif ve işlevsel bir üründür. Hem kahve bardaklarınızı asabileceğiniz hem de kahve makinenizi raf bölümünde kullanabileceğiniz işlevsel bir tasarıma sahiptir.

Tasarımımız; dar ve geniş alanlı mutfaklarda ya da evinizin istediğiniz bölümünde duvara monteli kullanıma uygun olarak hazırlanmıştır.

Ürünümüz %100 ahşap malzemeden üretilmiştir ve tamamı el yapımıdır. Kullanılan ahşap malzemeler zımparalanmıştır. Çatlama ve dökülme olmaması için doğa dostu vernikle tamamı verniklenmiştir. Yazı alanında kullanılan akrilik boya dışında ürünün hiçbir yerinde boya kullanılmamıştır.

Coffee Bar tasarımımızda boyut, renk, askı aparatı adeti ve yazı isteğe özel üretilmektedir.

Ürünün tamamen el yapımı olması ve doğal ağaç kullanılması sebebiyle her üründeki ahşabın yapısında farklılıklar olabilmektedir. Fotoğraftaki ürün ile sipariş ettiğiniz ürün arasında olacak küçük farklılıkları dikkate alarak sipariş vermenizi öneririz.

Toplam maliyet
₺300

Admin-Area