Mobilyam Fabrikadan

Mobilyam Fabrikadan

Mobilyam Fabrikadan
Mobilyam Fabrikadan
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Kuğu Koltuk Takımı

Kugu Koltuk Takımı 3+2+1  Şeklinde Takım Olarak Satılmaktadır. 

Takımımız en çok tercih edilen özel tasarımlardan biridir. Orjinal yuvarlık bir tasarıma sahip olan takımımız, oldukça konforludur. Koltukların yan kısmındaki birleşik sehpalar ile takımımız konforlu olduğu kadar kullanışlı da tasarlanmıştır. Beyaz ve Gri renklerde tasarlanan takımımız sade ve şıklığı bir arada aryanların için öncelikli tercihi olacaktır. Evinizde özel bir tasarım istiyorsanız, Kuğu Koltuk Takımı İnegöl Mobilya kalitesiyle sizlerle.

Toplam maliyet
₺2,650
  • Mobilyam Fabrikadan  – Kuğu Koltuk Takımı:  tarz Oturma Odası

    Kuğu Koltuk Takımı

    Kugu Koltuk Takımı 3+2+1  Şeklinde Takım Olarak Satılmaktadır. 

    Takımımız en çok tercih edilen özel tasarımlardan biridir. Orjinal yuvarlık bir tasarıma sahip olan takımımız, oldukça konforludur. Koltukların yan kısmındaki birleşik sehpalar ile takımımız konforlu olduğu kadar kullanışlı da tasarlanmıştır. Beyaz ve Gri renklerde tasarlanan takımımız sade ve şıklığı bir arada aryanların için öncelikli tercihi olacaktır. Evinizde özel bir tasarım istiyorsanız, Kuğu Koltuk Takımı İnegöl Mobilya kalitesiyle sizlerle.

Admin-Area