Aykuthall Architectural Interiors: Kemer Country | homify
Aykuthall Architectural Interiors

Aykuthall Architectural Int…

Aykuthall Architectural Interiors
Aykuthall Architectural Int...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Kemer Country

Kemer Country Lale Kasrı’nda yer alan evin dekorasyonunda banyolar ve mutfakta tadilat yapılmış, geri kalan alanlarda özel yapım mobilyalarla evin sahibinin kimliğinin yansıtılması ve pratik kullanımı amaçlanmıştır…

Dekorasyon yapılan alan 250m2, tadilat suresi 4 ay’dır. Misafir banyosundaki küvet kaldırılarak alanın bir kısmı duşakabin, bir kısımı da çamaşır ve kurutma alanı olarak değerlendirilmiştir. Ebeveyn banyosunda seramik hiç değiştirilmeden ahşap mobilyalarla banyonun daha sıcak bir havaya bürünmesi sağlanmıştır. Mutfakta sadece kapak ve aydınlatma değişimi ile Country havasında daha sıcak bir dekorasyon elde edilmiştir. Pratik çözümlerle konsepte dahil edilerek farklı bir mutfak meydana getirilmiştir.. Yatak odaları ve modülleri, ev sahibi için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir, misafir yatak odasında çağla yeşili kullanılarak farklı bir tarz yakalanmış ve klasik çizgi bozulmamıştır.

Konum
KEMERBURGAZ

Admin-Area