Parador Parke: Macar Kesim Doğal Meşe Laminat Parke | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
Parador Parke
Parador Parke

Parador Parke

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
Edit project Fotoğraf ekle
Parador Parke
Parador Parke
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Macar Kesim Doğal Meşe Laminat Parke

Macar Kesim Meşe Versailles Doğal Laminat Parke – 8mmx330mmx1285mm AC4/32 1PK:2.12m2 – Yağlı Yüzey – Chevron

Macar Kesim Meşe Versailles Antik Laminat Parke – Macar Parke veya diğer adıyla Balıksırtı zeminler Avrupa'da geleneksel zemin desen olarak zengin bir geçmişi var. Bu ya bir kenarlıksız, çeşitli konfigürasyonlarda monte edilebilir. Chevron veya Fransızca balıksırtı denilen balıksırtı popüler bir varyasyonudur.Diğer bir adıyla ‘'Herrinbone’‘olan Macar,klasik parkenin yeni dizayn teknikleri ile birleştiği ve döşendiği bir akımdır.Klasik ve farkılık arayanlar için.Eskitme Rustik denildiği zaman ilk akla gelenlerden bir tanesi de şüphesiz rustik tasarıma sahip parkeler ya da eskitme laminant parkelerdir. Bu kategorimiz içerisinde bu ikiliyi görüyor olacaksınız. Eskitme laminant parke çeşitleri farklı modelleriyle sıradan parkelerden ayrılıp, kendi içerisinde ilgi gören bir parke haline gelmiştir. Eskitme beyaz parkeler ise son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Toplam boyutlar
1285 × 8 × 330 m / 2.12 m² (Uzunluk, Yükseklik, Genişlik / Alan)
Konum
BURSA
Toplam maliyet
₺99
 • Parador Parke – Macar Kesim Doğal Meşe Laminat Parke: tarz Oturma Odası

  Macar Kesim Doğal Meşe Laminat Parke

  Macar Kesim Meşe Versailles Doğal Laminat Parke – 8mmx330mmx1285mm AC4/32 1PK:2.12m2 – Yağlı Yüzey – Chevron

  Macar Kesim Meşe Versailles Antik Laminat Parke – Macar Parke veya diğer adıyla Balıksırtı zeminler Avrupa'da geleneksel zemin desen olarak zengin bir geçmişi var. Bu ya bir kenarlıksız, çeşitli konfigürasyonlarda monte edilebilir. Chevron veya Fransızca balıksırtı denilen balıksırtı popüler bir varyasyonudur.Diğer bir adıyla ‘'Herrinbone’‘olan Macar,klasik parkenin yeni dizayn teknikleri ile birleştiği ve döşendiği bir akımdır.Klasik ve farkılık arayanlar için. yükseklik 330mmgenişlik 8mmuzunluk 1285mmKirlenmiş ambalaj toplu 5 adet – 2,12m2aşınma sınıfı AC4V-Fuga değilyapı yağlı Macar Kesim Meşe Versailles Doğal Laminat Parke – 8mmx330mmx1285mm AC4/32 1PK:2.12m2 – Yağlı Yüzey – Chevron Eskitme Rustik denildiği zaman ilk akla gelenlerden bir tanesi de şüphesiz rustik tasarıma sahip parkeler ya da eskitme laminant parkelerdir. Bu kategorimiz içerisinde bu ikiliyi görüyor olacaksınız. Eskitme laminant parke çeşitleri farklı modelleriyle sıradan parkelerden ayrılıp, kendi içerisinde ilgi gören bir parke haline gelmiştir. Eskitme beyaz parkeler ise son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

 • Parador Parke – Macar Kesim Meşe Versailles Doğal Laminat Parke: tarz Ofis Alanları & Mağazalar

  Macar Kesim Meşe Versailles Doğal Laminat Parke

  Macar Kesim Meşe Versailles Doğal Laminat Parke – 8mmx330mmx1285mm AC4/32 1PK:2.12m2 – Yağlı Yüzey – Chevron

  Eskitme Rustik denildiği zaman ilk akla gelenlerden bir tanesi de şüphesiz rustik tasarıma sahip parkeler ya da eskitme laminant parkelerdir. Bu kategorimiz içerisinde bu ikiliyi görüyor olacaksınız. Eskitme laminant parke çeşitleri farklı modelleriyle sıradan parkelerden ayrılıp, kendi içerisinde ilgi gören bir parke haline gelmiştir. Eskitme beyaz parkeler ise son zamanlarda en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Admin-Area