Studio MU•CA: Slim toaster | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Studio MU•CA
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
Studio MU•CA
Studio MU•CA
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Slim toaster

Günümüz mutfaklarında değişik amaçlar için bir çok elektronik alet bulunmaktadır. Ancak bu elektronik aletler ya kapladıkları alanlardan dolayı, ya da kullanıldıktan sonra temizlik sorunlarından dolayı çoğu zaman kullanıcılar tarafından pek tercih edilmezler. Slim, buradan yola çıkılarak tasarlanmış duvara monte ekmek kızartma makinesidir.Alt haznede biriken ekmek kırıntıları özellike kış aylarında kuşların ihtiyacını karşılamak için kullanılır. Duvara monte olan Slim, yer kaplamaz, dar olan mutfaklara yer açar. | Slim is a wall mounted toaster designed to avoid occupying too much space on the counter and afteruse cleaning problems.

Admin-Area