Bayındır Tomruk: İnşaatlık kereste | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Bayındır Tomruk
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
Bayındır Tomruk
Bayındır Tomruk
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

İnşaatlık kereste

Bayındır Tomruk, tüm müşterilerine en uygun orman ürünleri ve inşaatlık ürünleri temin etmeye çalışan firmadır. İnşaatlık kereste almadan bizimle iletişime geçerek kullanacağınız alana en uygun ürünü temin edebilirsiniz.

İnşaatlık Kereste hammadde her sektör ve alan için verimli çalışmaları başlamasını sağlayan temel etkenlerin başında gelmektedir. Önce tomruk olarak kaliteli ağaçlardan elde edilen hammaddeler ise marangozların ustalarının ve belli zanaat ustaların elinde işlenip düzgün bir biçime gelmesi ile farklı sektörler için kullanılanıma getirilmesi ile hammaddelere dönüşmektedir.

Gerek kullanılan alanlar gerek ise sağlam yapısı ile ön plana çıkmakta. Ancak farklı aşamalarda (kullanım alanları, fiziki etkenler) kullanılan farklı alanları ve diğer kalite seçenekleri ile arasında da farklılıklar oluşmaktadır. Günümüzde en çok tercih ve rağbet ise çam ağacı üzerinedir. Ama tüm iğne yapraklı ağaç, malzeme çeşitleri yapı alanlarında kullanımı elverişli hammadde seçeneklerini türeterek oluşturmaktadır. Sağlan, dayanıklı ve yine tekrarlamak gerekirse fiziki etkenlere (yağmur, kar vb.) yapılan testler ve uzun yıllar kullanılması sonucu edinilen deneyimler neticesinde olumlu yanıt vermesi ile; çatı, inşaat sektörünün aranılan ürünü haline gelmesine katkı sağlamaktadır. Köknar ağacı çam ağacı ile aralarında belli kalite ve fiziki dayanıklılık farkı olsa da kendine has özellikleri bakımından çamla yarışmakta.

Toplam boyutlar
10 × 13 × 10 m / 27 m² (Uzunluk, Yükseklik, Genişlik / Alan)
Toplam maliyet
₺300
  • İnşaatlık kereste Endüstriyel Balkon, Veranda & Teras Bayındır Tomruk Endüstriyel Ahşap Ahşap rengi

    İnşaatlık kereste

    İnşaatlık kereste ölçülerimiz ve fiyatlarımız içim bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Admin-Area