Bayındır Tomruk: Ukrayna Kereste | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:2982:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Bayındır Tomruk
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
Bayındır Tomruk
Bayındır Tomruk
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Ukrayna Kereste

Türkiye ve tüm Dünya’ya
sunmuş olduğumuz Ukrayna kereste ithalatı ve ihracatında zengin çeşitlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ülkede milli gelirin büyük bir ölçüsüne Ukrayna kereste karşılamaktadır. Ürün hakkında bilgi ve fiyat için bizimle iletişime geçiniz. En büyük ihracat kalemini orman ürünlerinden karşılayan Ukrayna, son yıllarda Ukrayna’da ihracatında büyük bir yükselişe geçerek %11’lik bir pay ile büyüme ivmesini yükseltmiş oldu. Doygun, veremli topraklar sayesinde en iyi keresteye sahip olan Ukrayna, en büyük ihracatlarını Türkiye’de içinde olmak üzere birçok ülkeye yapmaktadır.

Toplam boyutlar
78 × 60 × 60 m / 60 m² (Uzunluk, Yükseklik, Genişlik / Alan)
Toplam maliyet
₺300
  • Ukrayna kereste Görseli Akdeniz Balkon, Veranda & Teras Bayındır Tomruk Akdeniz Ahşap Ahşap rengi

    Ukrayna kereste Görseli

    En kaliteli, dayanıklı Ukrayna'dan gelen kereste çeşitlerimiz için bizimle iletişime geçiniz. Fiyatlar ve ölçülerimizi sağlıklı şekilde öğrenebilirsiniz.

Admin-Area