umit atdağ: Mükemmel bir aile evi | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
umit atdağ
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
umit atdağ
umit atdağ
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Mükemmel bir aile evi

Bu gün şehrin ortasında yer alan ve kendi cazibesi ile muhteşem bir görselliği bir arada barındıran bir aile evinizi ziyaret ediyoruz. Mimarlar Lucerne ve Oberkirch tarafından hayata geçirilmiş olan bu ev hem şıklığı hem de renkli karakteri ile insanları adeta büyülüyor. İsviçre'nin merkezinde Zurih'te yer alan bu görkemli ev bir aile evi olarak şehrin orta yerinde bulunmaktadır. Geniş bahçesi, modern tasarımı ve şık dekorasyonu ile insanların hayran kalacağı bir güzelliğe sahip. Modern çizgilerin dekorasyonu ve dış cephe tasarımını adeta şahesere dönüştürdüğü aile evi aynı zamanda son derece konforlu bir ev olarak ev sahiplerine rahat bir yaşam sunuyor. Bir evde olmasını istediğiniz modernlik ve konfor bir arada uyumlu bir şekilde sağlanarak tam bir aile evi haline getirilen bu şaheseri homify farkı ile yakından inceleyelim.

 • umit atdağ – ilk göz teması: minimalist tarz , Minimalist

  ilk göz teması

  Evin bahçesi ve yan cephesi görsel ve uyumlu bir şekilde dekore edilerek huzur hissini ilk göz teması kuranlara veriyor. Sade çizgiler ve uzun dış cephe duvarları uyumlu ve kontrast içinde dekore edilerek evin dış cephesinin görselliği kat kat artırılmış. bahçenin yemyeşil olması ve evin dış cephesinin açık tonlarda yeşil ile uyumlu olması evin insanlar üzerindeki olumlu etkisini artırmış.

 • umit atdağ – Zevkli tasarım: minimalist tarz , Minimalist

  Zevkli tasarım

  Evin yan cephesi dışarıdan bakıldığında oldukça zevkli bir tasarıma sahip ve renkli bir dış cephe olarak karşımızda duruyor. Kısa taş bahçe çitleri, renkli ve yemyeşil bir bahçe ile geniş duvarları olan pencereleri ile son derece uyumlu bir yan cephe uzaktan baktığınızda içinizin huzurla dolmasını sağlıyor.

 • umit atdağ – Mutfak ve yemek odası: minimalist tarz , Minimalist

  Mutfak ve yemek odası

  Evin mutfağı ve yemek odası bir arada uyumlu ve görsel bir şekilde tasarlanıp dekore edilmiş. Ahşap zemin üzerine ahşap mutfak mobilyaları mutfağın uyumunu bir kat daha artırmış ve açık tonlardaki renk seçimleri mutfağın ferah, aydınlık ve nezih bir yaşam alanı olarak kullanılmasını sağlamış. Yemek masası ve sandalyeleri koyu ve açık ahşap tonlarında muhteşem bir uyum içinde seçilerek mutfağın şıklığı bir kat daha artırılmış.

 • umit atdağ – Pratik giriş: minimalist tarz , Minimalist

  Pratik giriş

  evin girişi pratik bir tasarıma sahip olarak tasarlanmış ve çok başarılı bir şekilde uygulanmış. Giriş kısmında iki dolap ve küçük bir cep rafı ile yapılan dekorasyon hem sade hem de geniş bir giriş oluşmasına katkıda bulunmuş. aile evlerinde girişler genellikle çocuk eşyaları ile doldurulmasına rağmen bu ev örneğinde son derece geniş ve ferah bir şekilde dekorasyon yapılarak ana girişin geniş ve ferah bir giriş olması sağlanmış.

 • umit atdağ – Sade koridor: minimalist tarz , Minimalist

  Sade koridor

  Evin diğer bölümlerine ulaşımı sağlayan koridor genel dekorasyona uygun olacak şekilde beyaz geniş duvarlar ve ahşap parke döşemeleri ile dekore edilmiş. Koridor sonunda yer alan banyo ve diğer odalara ulaşmak için bu sade ve insana huzur veren koridordan geçmek son derece keyifli ve zevkli olmakla birlikte ferah havası sayesinde evin diğer bölümleri de bu ferahlıktan nasibini almış.

 • umit atdağ – Banyo konforu: minimalist tarz , Minimalist

  Banyo konforu

  Evin banyo bölümü aile evi olması nedeniyle geniş ve ferah olacak şekilde tasarlanmış. Geniş banyo da çocuklar ve ebeveynler için iki ayrı lavabo ve bir adet küvetin olduğu bir tasarım düşünülmüş. Bir pencere ile banyonun ferah, havadar ve nemsiz bir banyo olması sağlanmış, beyaz renkler ve beyaz aydınlatma elemanları ile banyo insana huzur veren ve ruhunuzu dinlendiren bir alan olarak evin en şık kısımlarından biri olmuş.

Admin-Area