KALYA İÇ MİMARLIK \ KALYA INTERIOR DESIGN: Antalya'da bir Konut Projesi | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
KALYA İÇ MİMARLIK \ KALYA INTERIOR DESIGN
KALYA İÇ MİMARLIK \ KALYA INTERIOR DESIGN

KALYA İÇ MİMARLIK \ KALYA I…

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
Edit project Fotoğraf ekle İstatistikler Premium
KALYA İÇ MİMARLIK \ KALYA INTERIOR DESIGN
KALYA İÇ MİMARLIK \ KALYA I...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Antalya'da bir Konut Projesi

Müşterimiz evinin çatı katında bulunan yatak odasında değişiklik yapmak arzusuyla bize geldi. Dinlendirici ve rahat ancak gösterişten uzak ve zarif bir ortam istedi. Bazı mevcut mobilyalarını da kullanmak istediğini dile getirdi.

Toplam boyutlar
8 × 3.5 × 8 m / 50 m² (Uzunluk, Yükseklik, Genişlik / Alan)
Konum
Antalya
 • KALYA İÇ MİMARLIK \ KALYA INTERIOR DESIGN – Yatak Odası: tarz Yatak Odası, Klasik Ahşap Ahşap rengi

  Yatak Odası

  Mevcut yatak odası mobilyaları kullanılarak yeniden tasarladığımız odada, yatak bölümünü balkona bakan cepheye yerleştirdik. Böylece odanın manzarasına hakim bir görüş açısı elde etmiş olduk. Yatak bölümünü odanın geri kalanından ayırmak içinse, dekoratif bir boncuk perde kullandık.

  Mevcut mobilyalar koyu renkli olduğu için tekstilde ve duvar boyasında tamamlayıcı ve açık tonda pastel renkler tercih ettik. Ayrıca eski koyu renkli ahşap tavanı daha açık bir renge dönüştürerek hem tavan daha yüksek hissettirdi hem de oda kasvetli görüntüsünden kurtuldu.

  Yatağın her iki yanındaki komidinlerin üzerine astığımız zarif duvar aplikleri ve üç parçadan oluşan yağlı boya tablolarla yatak başı duvarını süsledik.

 • KALYA İÇ MİMARLIK \ KALYA INTERIOR DESIGN – Yatak Odası - Giyinme Bölümü: tarz Giyinme Odası, Klasik Ahşap Ahşap rengi

  Yatak Odası – Giyinme Bölümü

  Giysi Dolapları, odaya çıkan merdiven bölümünü kapatarak uyku bölümüne gerekli mahremiyeti zekice planlanmış bir çözümle sağladı. L şeklinde planladığımız dolaplarda ipek mat dokulu, kırık beyaz renginde, lake boyalı MDF kullandık.

  Su elementinin rahatlatan, sakinleştiren ve ayn zamanda yenileyen enerjisini mekana getirmek için dolabın merdiven korkuluğunu saklayan cephesine dinlendirici bir resim yerleştirdik.

  Tavana astığımız pembe camlı dekoratif aydınlatma ise hem çok şık hem de tamamlayıcı bir obje oldu.

 • KALYA İÇ MİMARLIK \ KALYA INTERIOR DESIGN – Yatak Odası - Dinlenme Alanı (Sonrası): tarz Yatak Odası, Klasik Ahşap Ahşap rengi

  Yatak Odası – Dinlenme Alanı (Sonrası)

  Odanın sol tarafına yerleştirdiğimiz dinlenme alanındaki ayak ucu puflu, rahat dinlenme koltuğu aynı zamanda TV izlemek için de ideal. Mevcut şifonyer hem pek çok eşyayı depoluyor hem de TV standı olarak işlev görüyor.

 • KALYA İÇ MİMARLIK \ KALYA INTERIOR DESIGN – Yatak Odası - Dinlenme Alanı (Öncesi): tarz , Klasik

  Yatak Odası – Dinlenme Alanı (Öncesi)

  Yatak Odası - Dinlenme Alanının eski hali bu şekildeydi. Koyu renkli tavanlar oldukça kasvetli bir hava veriyordu.

 • KALYA İÇ MİMARLIK \ KALYA INTERIOR DESIGN – Dinlenme – Çalışma Alanı: tarz Çalışma Odası, Klasik Ahşap Ahşap rengi

  Dinlenme – Çalışma Alanı

  Pencere önüne tasarladığımız minik çalışma masası, ihtiyaç halinde küçük bir ofis alanı görevi görüyor. Toz pembe rengindeki katlamalı stor perdeler odanın genel tasarımına uyum sağladı.

  Müşterimizin çok fazla giysisi olduğu için, giyinme bölümünde kullandığımız dolap tasarımını arka duvarda da devam ettirdik. Böylece hem tasarım bütünlüğü sağladık, hem de fazla giysileri depolama sorununu çözmüş olduk.

Admin-Area