YALÇIN MİMARLIK & DEKORASYON: CANKOT TEKSTİL | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
YALÇIN MİMARLIK & DEKORASYON
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
YALÇIN MİMARLIK & DEKORASYON
YALÇIN MİMARLIK & DEKORASYON
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

CANKOT TEKSTİL

Ankara Balgat Cevizlidere Caddesi'nde Cankot Tekstil Firmasının merkez ofisinin tadilatını gerçekleştirdik. Boş bir vaziyette ele aldık. İki katlı apartman ofisin üst katında 2 adet oda, sekreterya ve wc yer aldı. Alt katta ise mutfak, muhasebe, depo, lavabo ve showroom yapıldı. Boş bir alanın ihtiyaca göre projelendirilip, duvar ve alüminyum camekanlar yardımlarıyla bölünmesi sonucu güzel bir çalışma ortaya çıktı.

Toplam boyutlar
13 × 2.8 × 6 m / 156 m² (Uzunluk, Yükseklik, Genişlik / Alan)
Konum
Ankara
Toplam maliyet
₺20,000
 • YALÇIN MİMARLIK & DEKORASYON – BİZDEN ÖNCE: modern tarz , Modern

  BİZDEN ÖNCE

  Ofis içerisinde yer alan basit modüler ayırıcı, mobilya v.b. malzemeler atıldı. Böylece elimizde ne var daha iyi görüp, projemizi oluşturabildik. Alt katta ise mutfak, muhasebe, depo, lavabo ve showroom yapıldı. Boş bir alanın ihtiyaca göre projelendirilip, duvar ve alüminyum camekanlar yardımlarıyla bölünmesi sonucu güzel bir çalışma ortaya çıktı.

 • YALÇIN MİMARLIK & DEKORASYON – ESKİ HALİ: modern tarz , Modern

  ESKİ HALİ

  Elinizde bulunan ölçüler, sizi bazen istediğiniz değil, olabilecek projeye yönlendirir. Kolonlar, kirişler ve apartman boşlukları en büyük sıkıntılarımız olur.

 • YALÇIN MİMARLIK & DEKORASYON – ALÜMİNYUM VE CAMIN ORTAK ÇALIŞMASI : modern tarz , Modern

  ALÜMİNYUM VE CAMIN ORTAK ÇALIŞMASI

  Üst katta iki adet makam odası oluşturuldu. Bölücü paneller olarak cam takviyeli alüminyum konstrüksiyon kullanıldı. Cama çekilen filmler, yukarıdan aşağıya doğru daralıyor. Böylece camın arkasındaki insanlar, içeriyi net algılayamıyor.

 • YALÇIN MİMARLIK & DEKORASYON – DUVARLARDA TAŞ KAPLAMA : modern tarz , Modern

  DUVARLARDA TAŞ KAPLAMA

  Merdivenler sizi alt kata yönlendirse de, bazen duvarların da bize yol göstermesi gerekebiliyor. Yapay taş kullanarak merdiven holünün soğukluğu aşılmaya çalışıldı. Karşı duvara yapıştırılan afiş ile ortama derinlik kazandırılmaya çalışıldı.

 • YALÇIN MİMARLIK & DEKORASYON – OFİSİMİZE HOŞGELDİNİZ: modern tarz , Modern

  OFİSİMİZE HOŞGELDİNİZ

  Küçük bir sekreteryanın yanından güneş alan, mütevazi ve şık bir koridorla içeriye giriyoruz. Önde müdür beyin daha sonra da firma sahibinin odasına geçeceğiz. Çalışmamızda 3 farklı noktada, ortamın boyutları çerçevesinde gergi tavan aydınlatma kullanıldı.

 • YALÇIN MİMARLIK & DEKORASYON – HAREKETLİ DUVAR KAĞIDIYLA ARKA FON: modern tarz , Modern

  HAREKETLİ DUVAR KAĞIDIYLA ARKA FON

  Müdür Beyin odasında alçı levha ve led aydınlatma kullanarak arka fon oluşturuldu. Yan duvarlarda kullanılan sadeliğine zıt bir şekilde hareketli bir kağıt kullanıldı.

 • YALÇIN MİMARLIK & DEKORASYON – ALÇI LEVHANIN BİZE KAZANDIRDIKLARI: modern tarz , Modern

  ALÇI LEVHANIN BİZE KAZANDIRDIKLARI

  Yapının 4 cephesinden üçünün camekan olması, bize proje oluşturmakta zorluk çıkardı. Bu durumda imdadımıza alçı levha cevap verdi. Camın iç kısmına film çekiliyor, ısı yalıtımı için taşyünü ve alçı levha. Ne istiyorsak onu yapmaya hazır malzeme. Burada bizim ihtiyacımız makam masasının arka cephesiydi.

 • YALÇIN MİMARLIK & DEKORASYON – SHOWROOM: modern tarz , Modern

  SHOWROOM

  Müşterilerine satmış olduğu kumaşları gösterebileceği, toplantılarını, sohbetlerini gerçekleştirebileceği showroom. Karşı duvara hareket katmak amacıyla taş kaplama, benzer renklerden yola çıkarak da gergi tavan aydınlatma oluşturuldu.

Admin-Area