Erdem Duşakabin Tasarım Atölyesi: Teknesiz cam duşakabin uygulaması | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Erdem Duşakabin Tasarım Atölyesi
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
Erdem Duşakabin Tasarım Atölyesi
Erdem Duşakabin Tasarım Atö...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Teknesiz cam duşakabin uygulaması

Teknesiz duşakabin ; Herhangi bir alüminyum profil kullanılmaksızın 8 mm kalınlığında güvenli camların,paslanmaz çelik sabitleyici sistemle duvarlara bağlanması ile ayakta durmakta , kromajlı pirinç menteşeler sayesinde açılıp kapanabilmektedir.

8 mm kalınlığındaki temperli camın esneme değerleri az,mukavemeti yüksek olduğu için duvar ve zemin bağlantılarında herhangi bir profil kullanımı veya çerçeve içersine alınması gerekmemektedir.

Bu sayede temizliği kolay modern duş kabinleri elde edilebilmektedir.

Duşakabinin yüksekliği 2m ye kadar olabildiğinden üst kısımda kullanılan paslanmaz çelik sabitleyici duş alanına girip çıkmakta sorun oluşturmamakta , azami mukavemet sağlamaktadır.

Duş kabini projelendirilirken banyo dolabı ve klozet hesaba katılmış,dışarıya doğru açılan cam kapının 90°açılabilmesi ve çarpmaması sağlanmıştır.

Klozet tarafın tamamen cam ile kapatılmış,cam kapının kapandığında birleşebileceği biçimde tasarlanmıştır.

Menteşeli duş kabinlerinin mukavemetini ve kullanım ömrünü belirleyen en önemli faktör kullanılan cam menteşesinin kalitesidir.

Nikel-krom kaplamalı pirinç hammaddeden üretilen menteşeler en uzun ömürlü olanlardır.

Sabit cam panellerin zemine ve duvara bağlanması işleminde akvaryum silikonu kullanılır.

Bu sayede bağlantıların nispeten esnek fakat kir tutma ve sararmaya karşı dayanıklı olması sağlanır.

Banyo dolabı önüne gelen sabit cam panel ve açılır cam panellerin arasında 0,5 cm boşluk bulumakta , bu boşlukta sert-yumuşak pvc den üretilen yalıtım fitilleri kullanılmaktadır

.0,7-0,8 cm olan bu yumuşak kısım kapı kapandığında iki cam arasında sıkışmakta ve suyun dışarıya sızmasına engel olmaktadır.

Cam kapının ve sabit dönüş panelinin köşede birleşerek birbirini tutması ve suyun sızmasına engel olması için Mıknatıs özellikli pvc fitiller kullanılmıştır.

Duşakabinin tüm camlarının altına 1,5 cm yüksekliğinde paslanmaz çelik bir profil dönülmüş bu sayede su yalıtımı için fazladan önlem alınmıştır.

Duşakabin kulbu olarak farklı seçenekler mevcut olup üründe lama kup kullanılmıştır.

  • Dışa Açılır Kapı Teknesiz Duşakabin Erdem Duşakabin Tasarım Atölyesi

    Dışa Açılır Kapı Teknesiz Duşakabin

    Menteşeli duş kabinlerinin mukavemetini ve kullanım ömrünü belirleyen en önemli faktör kullanılan cam menteşesinin kalitesidir.

    Duş kabini projelendirilirken banyo dolabı ve klozet hesaba katılmış,dışarıya doğru açılan cam kapının 90°açılabilmesi ve çarpmaması sağlanmıştır.

Admin-Area