Evinin Ustası: BOYACI USTASI NASIL SEÇİLİR? | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
Evinin Ustası
Evinin Ustası

Evinin Ustası

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
Edit project Fotoğraf ekle
Evinin Ustası
Evinin Ustası
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

BOYACI USTASI NASIL SEÇİLİR?

Yeni bir eve çıktığınız zaman ya da kullandığınız evin boyasının eskidiğini farkettiğinizde boya yapmak bir ihtiyaç haline gelmektedir. Herkes bu boya işini becerebilir fakat bu işi profesyonel olarak yapan ustalara yönelmek her zaman daha avantajlıdır.

Yeni bir eve çıktığınız zaman ya da kullandığınız evin boyasının eskidiğini farkettiğinizde boya yapmak bir ihtiyaç haline gelmektedir. Herkes bu boya işini becerebilir fakat bu işi profesyonel olarak yapan ustalara yönelmek her zaman daha avantajlıdır. Hem daha temiz hem de daha kaliteli bir iş ortaya çıkaracak olan ustalara işi vermek daha kolaydır. Peki, boya badana işleri her boyacıya verilebilir mi? Boya yapmanın abartılı bir tabir olacak ama sanat olduğunu düşünüyorsanız alanında iyi bir ustaya bu işi vermeniz gerekiyor. Bu ustaları seçebilmekte büyük bir ustalık gerekiyor. Yani piyasada boyacıyım diye gezinen her insana işi verdiğiniz takdirde hem paranıza hem de yapılan boyanın kalitesizliğine pişman olursunuz.

v İyi bir boyacı ustası seçimi nasıl yapılmalıdır?
Boyacı ustası seçerken en çok dikkat edeceğiniz şeylerden bir tanesi öncelikle referansları olmalı. Yani önceki işlerine bakarak ya da bir yakınınızdan eşinizden dostunuzdan yaptırmış olan bir kişiye sormanız bu iş için en iyi usta seçimini bulmanızda işinizi kolaylaştırır. Öncelikle ustanız işini kaliteli yapacak mı ? Yani yaptığı boya gerçekten yaptığı alana yakışacak mı ? İnce detaylarda herhangi bir ustalık başarısı var mı ? Boya yaparken işini temiz ve özenli bir şekilde yapıyor mu ? Bu sorular usta seçiminde en önemli cevap arayan sorulardır.

İyi bir boyacının özellikleri nasıl olmalı ?
· İyi bir boyacı öncelikle sizin isteklerinizi karşılabilecek olmalıdır. Beklentilerinizi anlayıp işi sizin isteklerinize göre uzman bir şekilde yapmalı. · Boya işinizi kısa sürede ve etrafı kirletmeden yapabilmeli. · Küçük ayrıntılara boya yaparken dikkatli olmalı. Yani prizlerinize ya da lamba anahtarlarına dikkat etmeli onları boya işlemi yaparken sökmelidir. · Ofisinizde ki veya evinizdeki eşyalarınıza boya badana yaparken dikkat ederek onların temizliğini koruyabilmeli Kısacası boya yaparken dikkat etmesi gereken özellikler bunlarla sınırlı olmamakla birlikte temel olanlara dikkat etmeli. Boyanız evinizin ya da ofisinizin en önemli argümanlarından bir tanesidir. İyi bir ustaya iş verilmeli ve kısa sürede en kaliteli işi yapacak insanlarla çalışılmalıdır.

Toplam maliyet
₺1,000

Admin-Area