Akaydın şemsiye: SunCool Bahçe Şemsiyeleri | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
Akaydın şemsiye
Akaydın şemsiye

Akaydın şemsiye

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
Edit project Fotoğraf ekle
Akaydın şemsiye
Akaydın şemsiye
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

SunCool Bahçe Şemsiyeleri

Suncool bahçe şemsiyesi modelleri ile sizde bahçenize , terasınız a uygun modellerden seçim yaparak uygun modele karar verebilirsiniz.Yandan gövdeli bahçe şemsiyesi , klasik bahçe şemsiyesi modeli ve teleskopik şemsiye modeli ile gölge ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Toplam boyutlar
4 × 3 × 4 m (Uzunluk, Yükseklik, Genişlik)
Toplam maliyet
₺2,500
 • Akaydın şemsiye – Teleskopik bahçe şemsiyesi: modern tarz , Modern Aluminyum/Çinko

  Teleskopik bahçe şemsiyesi

  Teleskopik Bahçe Şemsiyesi , şemsiyenin bir kolu çevirerek açılıp kapanmasınıyandaki şekilde göreceğiniz gibi açılırken boyu kısalan , kapanırken boyu uzayanmodeldir.Teleskopik Bahçe Şemsiyesi özellikleri için tıklayınız...

 • Akaydın şemsiye – Suncool Bahçe şemsiyesi: tarz , Akdeniz Aluminyum/Çinko

  Suncool Bahçe şemsiyesi

  Teleskopik 4 x 4 şemsiyemiz baskılıdır . Her türlü restaurant cafe için temin edilebilir.Bahçe şemsiyesi ile ilgili detaylı bilgi sitemizde...

  Bahçe şemsiye çeşitleri , yandan gövdeli şemsiye , klasik şemsiye ,

 • Akaydın şemsiye – SunCool Bahçe Şemsiyeleri: modern tarz , Modern Aluminyum/Çinko

  SunCool Bahçe Şemsiyeleri

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["TR"] Bahçe Mobilyaları Seçimi Kakkında Her Şey

  Yandan Gövdeli Bahçe Şemsiyesi , şemsiyenin gövdesinin kenarda olmasını ifade eder yandaki şekilde bunu görebilirsiniz.Açılıp kapanma sistemi kol çevirmelidir. Özellikleri aşağıda sıralanmıştır.

  Yandan Gövdeli Bahçe Şemsiyesi Gövdesi yanda bu nedenle ortada gövde borusu yer işgal etmez daha fazla gölge alanına sahip olursunuz. Açı verebilme özelliği sayesinde 3 farklı açıda daha fazla gölge verir.Bu sayede güneş yön değiştirse bile şemsiyeye açı vererek gölge sağlayabilirsiniz. 360 derece dönebilme özelliğine sahip kaidesiyle kolaylıkla istediğiniz yöne dönebilir.Mermer kaidesi 165 kg dır.Tercih olarak akrilik veya polyester kumaş kullanılabilir. Tamamı Akaydın şemsiye üretimidir.Kapalıyken kendine doğru toplanır ortada yer işgal etmez.Tekerlekleri sayesinde istenilen yere götürülebilir.Mekanizmasında yelkenli ipi kullanılmıştır kopması çok zordur.Venge rengi veya beyaz renk profil seçeneği vardır.(Diğer renkler için lütfen firmamıza ulaşınız)Yandan gövdeli şemsiyeyi yazın sıcaktan bunaldığınızda serin bir gölge ihtiyacı duyduğunuz zamanlarda kullanırsınız.Sabah bahçenizde güzel bir kahvaltı ederken sizi güneşten koruyacak bir sistemdir.

Admin-Area