Evinin Ustası: Duşakabin ve Küvet Temizliğinde Dikkat Edilecek Noktalar! | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
Evinin Ustası
Evinin Ustası

Evinin Ustası

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
Edit project Fotoğraf ekle
Evinin Ustası
Evinin Ustası
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Duşakabin ve Küvet Temizliğinde Dikkat Edilecek Noktalar!

Banyoların olmazsa olmazı küvet ve duşakabinler için temizlik önerilerini paylaşıyoruz. Şimdiden belirtmek gerekir ki, eğer duşakabin ve küvetinizin yüzeyleri ucuz malzemeyle kaplanmışsa, temizlik zor ve zahmetli bir işe dönüşebilir. Durumu bu şekilde olanlara tavsiyemiz, biran önce temizliğin daha kolay olması ve banyonuzda tam hijyen sağlamanız için kaliteli duşakabin ve küvet modellerine bakın. Lavabolarda da durum aynıdır, yüzeyi en ufak kiri tutan lavabonuz varsa temizlik yapmanızın bir anlamı kalmaz. En ufak kir, lavabonuzda kalır ve kötü bir görüntü oluşur.

Malzeme seçimi Etkili bir temizlik için malzeme önemlidir. Küvet ve duşakabin temizliği için yüzeyi sert bir bulaşık süngerine ihtiyacınız var. Özellikle bu süngerin kullanılmamış olması gerekir. Paketi yeni açılmış bulaşık süngerlerinin yüzeyi daha serttir. Yardımcı malzeme olarak cif ve bulaşık suyunu kullanmalısınız. Böylece en katı kirleri bile temizleyerek, küvet ve duşakabinin parlamasını sağlayabilirsiniz. Çok zor bir kirin üstesinden gelmek! Banyonun hijyenine dikkat edilmesi gerekiyor. Aile üyelerinin sağlıklı bir banyo keyfi yaşaması için bu şarttır. Ancak bazen küvet veya duşakabinlerde zorlu kirlerle uğraşmak durumunda kalırsınız. Sert ve yüzeye yapışan kirlerin temizlenmesi için cif ve çamaşır suyu kullanmanız yeterli olmayabilir. Böyle bir kirle karşılaştığınızda, kir çözücü ilaç karışımlarından yardım almalısınız. Söz konusu ilaçları küvete ve duşakabine uygulayarak belli bir zaman bekletmelisiniz. Bu süre zarfında kimsenin banyoyu kullanmaması gerekir. Kirler ilacın etkisiyle çözülmeye başlar ve küvet yüzeyi daha parlak hale gelir. Duşakabin yüzeyindeki kireç ve sabun lekeleri zamanla çıkarılması çok zor hale gelir. Bunları çözmek için deterjan çözeltileri de fayda vermez. Bunun yerine kullanmanız gereken yöntem şudur. Bulaşık süngeri artı bileşik teliyle beraber arap sabunu kullanmak. Bulaşık teli temperli cama zarar vermez. Çizilme veya yıpranma olacak diye endişeye kapılmayın. Arap sabununun etkisini iyi göstermesi için camları hafif nemlendirmenizde fayda var.

Toplam maliyet
₺150
  • Evinin Ustası – Duşakabin ve Küvet Temizliğinde Dikkat Edilecek Noktalar!:  tarz Evler, Akdeniz

    Duşakabin ve Küvet Temizliğinde Dikkat Edilecek Noktalar!

Admin-Area