Evinin Ustası: Evinizde Gri Rengi Kullanmanın 7 Yolu | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
Evinin Ustası
Evinin Ustası

Evinin Ustası

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
Edit project Fotoğraf ekle
Evinin Ustası
Evinin Ustası
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Evinizde Gri Rengi Kullanmanın 7 Yolu

Ev dekorasyonu fikrine bayılanlardansanız siz de mutlaka gri rengi en az bir kere aklınızdan geçirmişsinizdir.

Ev dekorasyonu fikrine bayılanlardansanız siz de mutlaka gri rengi en az bir kere aklınızdan geçirmişsinizdir. Gri rengi evinizde kullanmak sizin de oldukça hoşunuza gidecek olan bir durum olabilir. Gri rengi evinizin pek çok alanında kullanabilirsiniz. Fakat bunu tek başınıza yapamayacağınız için mutlaka bir profesyonel destek almalısınız. Çeşitli dekorasyon fikirleri ile ortaya güzel işler çıkartabilirsiniz.

Son dönemlerin en popüler rengi

Evinizde gri rengi kullanmanın ilk yolu; gri koltuklar almak olabilir. Evinize yaptıracağınız gri dekorasyon için size yardımcı olacak mimarlar ile pek çok mobilya tercihini birlikte yapabilirsiniz. Siz de üstün hizmeti ve kalitesiyle evinize profesyonel dokunuşların değdirin. Böylece gri ile yapılabilecek ev dekorasyonlarının hayat bulması hoş bir ortam oluşmasına yardımcı olur.

Evinizde gri rengi kullanmak adına; zeminlere gri parke yahut fayans vs. döşetmekle işe koyulabilirsiniz. Bunun için evininustası.com sitesine girerek birçok mimardan yardım alabilirsiniz. Gri renk ile evinizde harikalar yaratmanın bir başka yolu da; duvarlarınızı harika gri tonlarından birine boyatmaktır. Dilerseniz evinizi baştan aşağı gri yapabilirsiniz, bu hiç de kötü durmayacaktır. Bilakis eviniz farklı ve oldukça güzel bir havaya bürünecektir.

Gri renk çılgınlığının sonu yok elbette. Bu gri renk hayranlığı evinizin tüm duvarlarına hatta tavanına kadar değebilir. Dilerseniz; evinizin duvarlarına gri taş dekorasyonu yaptırabilirsiniz. Evinizde griyi kullanmanın yolu olan bu duvarları gri taş ile kaplama dekorasyonu, sizlerin evine harika bir görünüm sağlanabilir. Gri dekorasyon fikirleri içinde kaybolabilirsiniz. Fakat en güzel gri ev dekorasyonunu yapmak için gerekli araştırmayı yapmanız gerekmektedir. Biraz araştırma, biraz kendi zevkiniz ile istediğiniz dekorasyona ulaşabilirsiniz.

Toplam maliyet
₺1,000
 • Evinin Ustası – Evinizde Gri Rengi Kullanmanın 7 Yolu: tarz Yatak Odası, Endüstriyel

  Evinizde Gri Rengi Kullanmanın 7 Yolu

 • Evinin Ustası – Evinizde Gri Rengi Kullanmanın 7 Yolu: tarz Çalışma Odası, Endüstriyel

  Evinizde Gri Rengi Kullanmanın 7 Yolu

 • Evinin Ustası – Evinizde Gri Rengi Kullanmanın 7 Yolu: tarz Oturma Odası, Endüstriyel

  Evinizde Gri Rengi Kullanmanın 7 Yolu

 • Evinin Ustası – Evinizde Gri Rengi Kullanmanın 7 Yolu: tarz Çocuk Odası, Endüstriyel

  Evinizde Gri Rengi Kullanmanın 7 Yolu

Admin-Area