ML MIMARLIK VE DEKORASYON: Touching* | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ML MIMARLIK VE DEKORASYON
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
ML MIMARLIK VE DEKORASYON
ML MIMARLIK VE DEKORASYON
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Touching*

Mimari danışmanlık veya mimarın dokunuşu olarak tanımlanabilecek ‘Touching sistemi’ düşük bütçeyle kısa sürede mekanları güzelleştirmeye imkan tanıyor.

Touching nedir? Ev veya ofisinizin bir odası ya da bir köşesi için uygulayabileceğiniz ekonomik, hızlı ve yaratıcı mimari dokunuşlar ve çözümler. Touching sayesinde siz de var olan mekanlarınızı güzelleştirebilir ve daha fonksiyonel hale getirebilirsiniz. Mekanlara etkileyici bir ‘touching’ yapmak için bazen sadece bir aksesuar, duvar kağıdı veya aydınlatma yeterli oluyor. Ufak bütçelerle yepyeni mekanlar yaratılabiliyor. İ

lk yapılması gereken touching yani ‘mimari dokunuşlar’ için bizden bir keşif talep etmek. Ev sahibinin beklentilerini dinledikten sonra kişinin ihtiyaçları doğrultusunda projeyi hazırlıyoruz. Daha sonra eksikleri belirleyerek bütçe dahilinde alışveriş listesini çıkarıyoruz. Bu sistem, daha çok kısa sürede çözüme ulaştırması ve touching yapılmış olan bir köşenin ya da bir odanın hayallerdeki görünüme kavuşması sebebiyle tercih ediliyor.

Kaynak: Haber Yapı , Yüksek Mimar Emel Balcı Touching Sistemi’ni anlattı!, 2016/03/02.

Touching ilginizi mi çekti? Bütçenizi zorlamadan ve kısa zamanda evinizde sihirli bir değişim yaratmak için Yüksek Mimar Emel Balcı ile şimdi iletişime geçin, hayallerinizi ertelemeyin.

 • ML MIMARLIK VE DEKORASYON – Before and after touching (Mimari dokunuş öncesi ve sonrası): modern tarz , Modern

  Before and after touching (Mimari dokunuş öncesi ve sonrası)

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["EG"] [Published] قبل وبعد: 6 غرف معيشة تشهد تحول جذري مذهل
 • ML MIMARLIK VE DEKORASYON – Before and after touching (Mimari dokunuş öncesi ve sonrası): modern tarz , Modern

  Before and after touching (Mimari dokunuş öncesi ve sonrası)

Admin-Area