Kolay Prefabrik Evler: İKİ KATLI DUBLEKS PREFABRİK EV 117 m2 (3+1) | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Kolay Prefabrik Evler
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
Kolay Prefabrik Evler
Kolay Prefabrik Evler
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

İKİ KATLI DUBLEKS PREFABRİK EV 117 m2 (3+1)

KolayPrefabrik.com‘un sunduğu bu iki katlı prefabrik ev planı; prefabrik yazlık ev, prefabrik bahçe evi, prefabrik bağ evi gibi kullanımlar için uygundur. Bunların yanında sürekli kullanımda kalıcı konut ve toplu konut projeleri içinde ideal bir plana sahiptir.

Proje Kod: P117B-01D

Ev Alanı: 117 m2

Salon: 30 m2

Mutfak: 9 m2

Hol: 12 m2

3 Oda: 12 m2 + 9 m2 + 9 m2

Banyo: 6 m2

Wc: 3 m2

Veranda: 12 m2

Balkon: 3 m2

Giriş: 3 m2

Prefabrik Ev 10 cm. kalınlığında ısı yalıtımlı dış duvarlar ve 6 cm. kalınlığında ısı yalıtımlı iç duvarlardan oluşur. Duvar yüksekliği 250 cm.’dir. Tavan arasında yalıtım için Camyünü kullanılarak komple bütünleyici yalıtım uygulaması yapılmaktadır. Duvarlar ve çatı birbirine metal bağlantı elemanları aracılığıyla vidalı sistemle bağlanmaktadır. Bununla beraber ara kat konstrüksiyon yapısı, mukavemeti arttırıcı özel bükümlü profillerinden örgülenmesinden meydana gelir. Bu komple mekanizma depreme dayanıklılığı sağlamaktadır.

Bu prefabrik konut genel prefabrik evlerin en önemli özelliklerinden olan ısı yalıtımı ve depreme dayanıklılık özelliklerini en optimum seviyede taşımaktadır. Ayrıca duvarların yapımında kullanılan panel levhanın Çimentolu Yonga Levha / Fibercement Levha ve tüm bağlantı aksamlarının metal olmasından dolayı yangına karşı malzemelerin özellikleri düzeyinde dayanıklıdır.

Prefabrik Evin standart çatı örtüsü olarak Kırmızı Ondüline Levha ya da Kırmızı Fırın Boyalı Galvaniz Sac kullanılmaktadır. Dış kapılar Çelik Kapı olup, iç kapılar Panel Amerikan Kapı olarak uygulanmaktadır. Tüm pencereler Pvc olarak üretilmekte ve tüm coğrafi bölgeler ısı yalıtımlı çift cam kullanılmaktadır.

Prefabrik Evin tüm sıhhi tesisat ve aksesuarları, elektrik tesisat ve armatürleri plan ve şartnameye uygun şekilde yapılmaktadır.

KolayPrefabrik.com Prefabrik Evleri;

Çevreye duyarlıdırHızlı ve ekonomiktirTemiz ve moderndirDepreme dayanıklı ve ısı yalıtımlıdırTüm coğrafi bölgelerde kullanıma uygundur

PREFABRİK EV İÇİN OPSİYONEL SEÇENEKLER

Prefabrik Evler genel olarak yukarıdaki standart özellikler dahilinde üretilmektedir. Fakat bununla beraber bazı ekstra özellikler alarak prefabrik evi estetik olarak daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Çatı örtüsü olarak Metal Kiremit kullanılabilir

Dış Cephe kaplaması olarak Yalı Baskı yapılabilir

Dış Cephe Kaplaması olarak Taşonit yapılabilir

Toplam boyutlar
7.65 × 2.5 × 5.14 m / 117 m² (Uzunluk, Yükseklik, Genişlik / Alan)
  • İKİ KATLI DUBLEKS PREFABRİK EV 117 m2 (3+1) Akdeniz Bahçe Kolay Prefabrik Evler Akdeniz

    İKİ KATLI DUBLEKS PREFABRİK EV 117 m2 (3+1)

  • İKİ KATLI DUBLEKS PREFABRİK EV 117 m2 (3+1) PLAN Akdeniz Bahçe Kolay Prefabrik Evler Akdeniz

    İKİ KATLI DUBLEKS PREFABRİK EV 117 m2 (3+1) PLAN

Admin-Area