Esra Koyuncu Feng Shui Danışmanlığı: Şans Objeleri - Pagodalar | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Esra Koyuncu Feng Shui Danışmanlığı
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
Esra Koyuncu Feng Shui Danışmanlığı
Esra Koyuncu Feng Shui Danı...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Şans Objeleri – Pagodalar

Pagoda neyi sembolize eder ve nasıl kullanılır?

Pagoda bir bilgi, huzur ve dinginlik mabedidir. Bilgelik yolunu sembolize eder. Daha fazla bilgiye sahip olan kişi bir dağ ya da pagoda gibidir derler. Kolay kolay sarsılmaz. 1. Wen Chang Pagodasını işte arkanıza koyarak kariyerinize destek sağlayabilirsiniz. Yönettiğiniz kişiler sizi daha çok dinler. İşyerindeki rakiplerinizin olumsuz enerjilerinden sizi korur. 2. Akademik çalışmalar için çalışma masanıza ya da yatağınızın başucuna koyun. Zihninizi toparlamaya ve daha kolay odaklanmanıza yardımcı olur. 3. Uçan Yıldızlarda 1 ve 4 yıldızlarının etkilerini arttırmak için kullanılır. Ya da doğum tarihinize göre akademik yıldızınızın yönünüze koyabilirsiniz. 4. Ev ya da işyerinizde girişe koyduğunuzda kötü enerjilere karşı koruma sağlar.

 • 5 Element Pagoda Esra Koyuncu Feng Shui Danışmanlığı Asyatik

  5 Element Pagoda

  Pirinçten yapılmış olan 5 Element Pagodasının anlam ve önemi büyük. Bu pagodanın şekli evrende var olan 5 elementin yaratıcı döngüsüne sahip. En altta toprak var. Toprak bir üsündeki metale güç veriyor. Bir sonraki su, üzerindeki ağaca hayat veriyor. Ağacın üzerinde de en üstte ateş yer alıyor.

  5 Element Pagodası Feng Shui'de "Uçan Yıldızlar" teorisinde olumsuz 5 yıldızı için mükemmel bir çözüm yaratır. 2 için de kullanılır. 2014'te evinizin kuzeybatı ve doğu alanlarına koyabilirsiniz. Bu sizi hastalıklardan, sıkıntılardan, kötü şanstan korur. 5 Element Pagodası aynı zamanda çok uğurlu bir semboldür. Üzerindeki ateş sembolünü vida şeklinde açarak içine kristaller koyabilirsiniz. Bu evrene bereket mesajı verir. Ayrıca bir altındaki elementi sökerek içine yaşamak istediğiniz yerden, ya da seyahat etmek istediğiniz memleketlerden toprak koyabilirsiniz. Bu şansınızı arttıracaktır.

 • Pagoda - Büyük Esra Koyuncu Feng Shui Danışmanlığı Asyatik

  Pagoda – Büyük

  9 Katlı "Wen Chang" Feng Shui Pagodası

  Pirinçten yapılmış 9 Katlı Wen Chang Pagodası sahibine hem koruma, hem de kariyer ve akademik başarı getirir. Pagodanın çevresini saran iyi enerjiler yakınında çalışan kişiye canlılık ve çalışma şevki verir. 9 Katlı Wen Chang Pagodası sınavlara hazırlananlara ve işyerinde yükselmek isteyenlere harika bir hediyedir. Pagoda neyi sembolize eder ve nasıl kullanılır? Pagoda bir bilgi, huzur ve dinginlik mabedidir. Bilgelik yolunu sembolize eder. Daha fazla bilgiye sahip olan kişi bir dağ ya da pagoda gibidir derler. Kolay kolay sarsılmaz. 1. Wen Chang Pagodasını işte arkanıza koyarak kariyerinize destek sağlayabilirsiniz. Yönettiğiniz kişiler sizi daha çok dinler. İşyerindeki rakiplerinizin olumsuz enerjilerinden sizi korur. 2. Akademik çalışmalar için çalışma masanıza ya da yatağınızın başucuna koyun. Zihninizi toparlamaya ve daha kolay odaklanmanıza yardımcı olur. 3. Uçan Yıldızlarda 1 ve 4 yıldızlarının etkilerini arttırmak için kullanılır. Ya da doğum tarihinize göre akademik yıldızınızın yönünüze koyabilirsiniz. 4. Ev ya da işyerinizde girişe koyduğunuzda kötü enerjilere karşı koruma sağlar.

Admin-Area