musa karabay | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
degerlı seyler atolyesı
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
degerlı seyler atolyesı
degerlı seyler atolyesı
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

musa karabay

DEÜERLİ SEYLER ATELYESİ

 • EL OYMALI KONSOL SAATİ degerlı seyler atolyesı Klasik

  EL OYMALI KONSOL SAATİ

  MERMER

  EL OYMALI KONSOL SAATİ

  Tek parçalı Saatin alt kaidesi, iki adet direği, saat kadranı, lale desenli üst süsü, onun altındaki arka fon mermeri ve papatya desen oymalı arka kapağı kırmızı Bilecik mermerinden imal edilmiştir.

  Saatin ana gövdesi, sütundaki ve çatı üzerindeki kabartma sarmaşık desenleri İtalyan Karera mermerinden elle oyularak imal edilmiştir. Saat gövdesinin sol tarafındaki desenler kadranın altındaki armadan başlamaktadır. Sarmaşık desenleri armanın sağ ve sol tarafında bulunan bereket kupalarından üç dal olarak çıkmaktadır. Dallardan biri iki dala bölünüp biri saat kaidesinin üzerine diğer dal saat kadran çerçevesinin hemen yanından yukarıya giden ve yaprak desenleri ile son bulan dalın üzerinden geçerek kadran çerçevesinin hemen altına saplanarak son bulmaktadır. Bereket kupasından çıkan başka bir dal sütün alt kaidesinin üzerinden çapraz geçerek kırmızı Bilecik mermer sütünü kesintisiz bir şekilde dört defa sararak aynı renkli çatı mermerinin ortasında bulunan bir gül deseni ile son bulmaktadır.

  Yukarıda bahsedilen özellikler saatin sağ tarafında da uygulanmıştır . Saatin kadranı kırmızı Bileçik mermeri olup, kadran üzerindeki rakamlar siyah Bileçik mermerinden tek tek elle oyularak imal edilmiştir.

  Saatin kırmızı çatı arın mermeri üstündeki iki kattan oluşan dama desenli kabartmalı kısım karera mermerinden, en üsteki lale desenli taç kısmı kırmızı Bilecik mermerinden imal edilmiştir.

  Model Dizayn Musa KARABAY-Yapılış Tarihi:1993

  Saatin modeli orijinal modeldir kesinlikle herhangi bir yerden alınma değildir.Yukarıda açıklanan özellikler sütunların kırmızı Bilecik ,alt ve üst kaidelerinin ,sütunların üstündeki sarmaşık ve yaprak desenlerinin Karera mermerinden oluşu, kesintisiz bir şekilde sütunları sararak yukarıya devam etmeleri el işçiliğinin uygulanma şekli bakımından çok önemli özelliklerdir.

  Sözlük:,Karera mermeri :İtalya da çıkarılan beyaz renkli mermer cinsi. Su anda maden olarak tükenmiş durumdadır.

Admin-Area