Butik Bahçe Dikey Bahçe ve Peyzaj Tasarımları : Bakım İhtiyacı Olmayan Bitkiler | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Butik Bahçe Dikey Bahçe ve Peyzaj Tasarımları
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
Butik Bahçe Dikey Bahçe ve Peyzaj Tasarımları
Butik Bahçe Dikey Bahçe ve ...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Bakım İhtiyacı Olmayan Bitkiler

İsveç İskandinav ormanlarında ve dağlarında doğayı korumak için özel ve sınırlı sayıda sizler için toplatmaktayız.Cladonia Stellaris (kökleri olmayan ) bir liken türüdür, yaklaşık yılda 3-5mm büyüme gösterir. Butik Bahçe Tablo ve Projelerde kullandığımız bitkinin olgunlaşması için yaklaşık 50 yıl gerektirir. Projelerimizde kullanmış olduğunuz bitkiler ortalama 50 Yaşındadır.

Ekstra bakım ihtiyacı yoktur,HERHANGİ bir bakim gerektirmez, sulama, budama ve güneş ışığına ihtiyacı yoktur.

Toza dayanıklı Cladonia Stellaris bitkisi anti-statik olduğundan toz tutmaz, her zaman saf ve doğal kalır.

Cladonia Stellaris bitkisi havanın nemini kullanarak 7 Yıl Boyunca rengini, doğal kokusunu ve dokusunu koruyacaktır. Ortamdaki nem oranı %40 ve üzeri olmasına dikkat etmelisiniz yumuşak dokusununu uzun yıllar kaybetmeyecektir.

Cladonia Stellaris ortamdaki havanın dengesini koruyup ve temizleyerek sizlere sakin ve dinlendirici bir orman hissi yaratacaklardır.

Suya ve Güneşe ihtiyaç duymayan tamamen doğal bitkilerle hazırlanan doğal tablolarımız sadece iç mekanlarınızda kolaylıkla kullanmak üzere sizlere sunuyoruz.

Kullandığımız bitkiler canlı ve doğal olduğundan montajı el yapımıdır

Admin-Area