Damla Şelale: Su Perdesi | homify
Damla Şelale

Damla Şelale

Damla Şelale
Damla Şelale
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Su Perdesi

Su Perdesi, Suyun cam üzerinden süzülmesiyle ve LED ışıkların yansımasıyla etrafa dağılan dalgalı su gölgeleri oldukça heyecan ve huzur verici bir ambiyans yaratıyor. Bu ürün Damla Şelaleye gurur ve sizin evinize, ofisinize dilediğiniz her yere değer katıyor.

Su Perdelerinin birçok çeşidini tasarlamaktayız. Sadece şeffaf camla sınırlı olmayan bu ürüne istediğiniz desenleri işliyoruz. İster sevdiğiniz bir söz, ister sevdiğiniz bir kişinin silueti, isterseniz firmanızın logosunu tasarlatabiliriz ve dilediğiniz mekânı Su Perdesi ile süsleyebilirsiniz.

Aynı zaman da Su Perdelerini Bahçeniz de, Balkonunuz da yani dilediğiniz Dış Mekanlarda kullanabilirsiniz. Dış Mekan şartlarına karşı en kaliteli şekilde üretilmektedir.

Su Perdelerini en kaliteli malzemelerden üretiyoruz. Metal kısımları tamamen paslanmaz olmakla beraber uzun yıllar göz alıcı yenilikte duracaktır. Camlar ise temperli olmakla beraber kolay kolay kırılmaz, kırıldığında tamamen un ufak parçala ayrılarak çevreye sıfır zarar vermektedir.

Damla Şelale kaliteye görsellik kadar değer verir.

Admin-Area