Ali A. Konut | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ANTE MİMARLIK
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
ANTE MİMARLIK
ANTE MİMARLIK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Ali A. Konut

Aslında 4+1 olan bu dairenin bir odası iptal edilerek  mutfak ile  birleştirildi. Böylelikle mutfak ve salon iç içe yeni bir yaşam alanı oluşturulmuş oldu.

Konum
Bornova - İzmir
 • Açık mutfak ANTE MİMARLIK Modern

  Açık mutfak

  Duvar ve zeminde kullanılan açık renkler ile alana ferahlık hissi kazandırırken , mutfak dolaplarında kullanılan aynalı cam kapaklar  ile estetiği yakalamış olduk. Bu alanda yemek masasını pencere önüne konumlandırarak manzara ile evin bütünlüğünü korumuş olduk.

 • Açık mutfak ANTE MİMARLIK Modern

  Açık mutfak

  Bütün olan bu duvara hafif ve ince bir televizyon entegre ettik. Böylelikle hem duvardaki  boş alanı değerlendirmiş olduk , hem de yemek yaparken veya yerken oluşan sessiz havayı dağıtmış olduk.

 • Camlar Modern Oturma Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Camlar

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["TR"] [Published] Açık planlı evlerde salon ve mutfağı genişletmenin 10 yolu

  Açık mutfak olan bu tasarımda mutfak ünitelerinin yerleşimini planlarken lavaboyu pencere önüne alarak suyun rahatlatıcı  etkisi  ve manzaranın güzelliği  eşliğinde yorgunluğunuzu minimum düzeye indirerek keyifli bir hale dönüştürmeyi amaçladık.

 • Salon Modern Oturma Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Salon

  Açık mutfak olan bu alanda ayırıcı olan diğer bir detay mutfak ta kullanılan ada . Mutfağın odak noktasına yerleştirdiğimiz bu  ada ünite hem yemek hazırlama, hem yemek yeme, hem de depolama alanı olarak kullanılabilir. Böylece mutfağa daha samimi bir hava da katmak mümkün..

 • Asma tavan ve aydınlatma Modern Oturma Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Asma tavan ve aydınlatma

  Asma tavan uygulaması ile dekoratif  renk ve ışık ayarlama şansımız  olduğu  gibi  şık bir görüntüde elde etmiş olduk. Ayrıca doğru seçilmiş olan aydınlatma elemanları ile de  alanı olduğundan daha zengin gösterdik.

 • Banyo Modern Banyo ANTE MİMARLIK Modern

  Banyo

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["TR"] [Published] Modern bir banyo tasarlamak için ilham verecek 15 örnek

  Banyo için beyaz , bej  ve cappuccino rengi seramikler ile banyo aksesuarlarını güzel bir kombin yaptık. Tavanda kullandığımız sarkıtlar ise sıra dışı  ve  şık bir görüntü yakalamamıza sebep oldu.

 • Aynalar Modern Banyo ANTE MİMARLIK Modern

  Aynalar

  Antrasit rengi seramik kullandığımız bu banyoda hem estetik bir görüntü elde etmek hem de alanı olduğundan daha geniş göstermek için boydan ayna kullanmayı uygun gördük.

 • Banyo aksesuarları Modern Banyo ANTE MİMARLIK Modern

  Banyo aksesuarları

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 3
  ["TR"] [Published] Banyolar için 14 pratik çözüm
  ["TR"] [Published] Modern bir banyo dizayn etmek için 10 şık fayans önerisi
  ["TR"] [Published] Modern bir banyo tasarlamak için ilham verecek 15 örnek

  Küçük objeler kullanarak banyoyu hareketlendirmeyi hedefledik. Duvar genişliğini göz önünde bulundurup aynayı yatay kullanarak hoş bir görüntü elde ettik.

 • Koyu renk uygulaması Modern Yatak Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Koyu renk uygulaması

  Duvarlarda antrasit rengi kullanarak odayı derinleştirmiş olduk. Koyu renk aynı zamanda  alışılmışın dışına çıkarak etkileyici bir görünüm kazanmamızı sağladı.Bu uygulamayı yaparken hem renk uyumu olarak hem de mobilya olarak birçok detaya dikkat etmemiz gerekti.Yatak başlığında ise ahşap rengi ile mekana sıcaklık kazandırmış olduk.

 • ANTE MİMARLIK – Raflar ve çerçeveler: modern tarz , Modern

  Raflar ve çerçeveler

  Bu odada duvarlarda rafları ve çerçeveleri kullanırken aynı zamanda kalabalık göstermemeye de özen gösterdik.

 • ANTE MİMARLIK – Aynalı dolaplar: modern tarz , Modern

  Aynalı dolaplar

  Yatak odasında  daha fazla depolama alanı elde etmek için duvardan duvara tasarlanmış bir dolap kullandık. Kapaklar da kullanılan aynalar ise  görsel olarak genişlik yarattığı gibi , ek dekorasyon görevini de üstlenmiş oluyor.

 • Pencere Önü Modern Yatak Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Pencere Önü

  Yerleşim odanın genel yapısı göz önünde bulundurularak tasarlandığından , pencere önü tamamı ile kullanıcının  isteği ile boş bırakıldı.

Admin-Area