Avcılar Vizyon Konut | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3654:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ANTE MİMARLIK
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
ANTE MİMARLIK
ANTE MİMARLIK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Avcılar Vizyon Konut

İç mekan tasarımı

Konum
İzmir
 • Oturma odası Modern Oturma Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Oturma odası

  Oturma odası dekorasyonunda sadeliğin ve modernliğin ön plana çıkması tercih edildi.Antrasit ve açık gri renklerinin ağırlıklı kullanıldığı bu alanda bronz metal aksamlı aksesuarlar kullanılması alana hareketlilik getirmiş oldu.

 • Mobilya seçimi Modern Oturma Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Mobilya seçimi

  Hem rahat hem de alan ile uyum sağlaması için köşe koltuk takımı kullanıldı.Koltuk takımından farklı olarak tercih edilen biraz daha minimal ölçülerdeki berjerler ile fazladan oturma alanı elde edildiği gibi doğru konumlama ile yeme içme alanı bölümlemesi de yapılmış oldu.

 • Tv Ünitesi Modern Oturma Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Tv Ünitesi

  Duvarın bir kısmına Tv entegre etmek için tabandan tavana kadar uzanan özel bir mobilya tasarlanırken , bir kısmında ise hem şık hem de mekana ferahlık veren özel tasarım ayna kullanıldı.

 • ANTE MİMARLIK – Yemek odası: modern tarz , Modern

  Yemek odası

  Yeme içme alanını oturma odasının girişine konumlayarak kullanıcı için servis olayı pratik bir hale getirilmiş olundu.Camın yansıtma özelliği alanda genişlik algısı yaratırken ,metal aksamlı açık raflardan oluşan vitrin oturma odasında modern bir atmosfer oluşturdu.


 • Giriş Modern Koridor, Hol & Merdivenler ANTE MİMARLIK Modern

  Giriş

  Ana bina girişte zemin için mermer görünümlü gri damarları olan beyaz seramikler tercih edilirken , duvarlarda ise antrasit duvar boyaları ile alana derinlik kazandırıldı.Oturma odasında kullanılan ayna boydan olarak girişte de kullanılarak sade bir dresuar ile şık bir görünüm kazanmış oldu.

 • Tavanlar Modern Koridor, Hol & Merdivenler ANTE MİMARLIK Modern

  Tavanlar

  Tasarımın genelinde asma tavanlar kullanmak hem renk hem ışık ayarlayarak ferah ve şık bir görüntü elde etmemizi sağladı.

 • Mutfak üniteleri ANTE MİMARLIK Modern

  Mutfak üniteleri

  Mutfak için modern bir tasarım yapmak istedik. Alanın geniş ve bol ışık alıyor olması sebebi ile mutfak ünitelerinde antrasit renk tercih edip, tezgah arasında kullanılan daha açık tonlardaki gri ile soft bir uyum yakalamış olduk.

 • Mutfak tasarım ANTE MİMARLIK Modern

  Mutfak tasarım

  Mutfağın daha ferah bir görünüm alması için , zeminde mermer görünümlü gri damarları olan beyaz seramikler kullanıldı. Masa ve sandalye takımı ise ahşap renklerinde tercih edilerek alana sıcaklık kazandırılmış olundu.

 • Yatak odası renk seçimi Modern Yatak Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Yatak odası renk seçimi

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["RU"] [Published] 23 вдохновляющих интерьера для вашей спальни

  Biraz cesur , biraz dramatik aynı zamanda modern bir etki yaratmak için yatak odasında da antrasit rengine yer verildi. Bu alanda gerek mobilyalarda , gerek duvar ve tavanda yer yer kullanımı tasarımda bütünlüğü sağlamış oldu.

 • Renklerin uyumu Modern Yatak Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Renklerin uyumu

  Antrasit nötr bir renk olduğu için zeminde ahşap görünümlü parkeler kullanarak alana sıcaklık hissi kazandırılırken , perdeler ile hareketlilik sağlanmış oldu.


 • Yatak odası tasarım Modern Yatak Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Yatak odası tasarım

  Tv entegre ettiğimiz duvara dekoratif objelerin sergilenebileceği ve kullanıcının özel eşyalarını saklayabileceği özel bir mobilya tasarlandı.Ayrıca duvarda tasarıma uygun olarak kullanılan tablolar ile odaya canlılık kazandırılmış olundu.

 • Genç odası ANTE MİMARLIK Modern

  Genç odası

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 2
  ["NL"] [Published] De leukste ideeën voor het inrichten van een tienerkamer
  ["TR"] [Published] En güzel genç odası mobilyalarına 12 örnek

  Kullanıcı için fonksiyonel kullanım alanları ile tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek aynı zamanda gereksiz dağınıklığı önleyebilecek bir tasarım hazırlandı.Duvardan duvara yapılan bu tasarım da açık raf sistemi,kapalı saklama alanı ve çalışma masası tek bir ünitede birleşmiş oldu.

Admin-Area