ANTE MİMARLIK : Karadavut Villa | homify
ANTE MİMARLIK
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle İstatistikler Premium
ANTE MİMARLIK
ANTE MİMARLIK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Karadavut Villa

İç mekan tasarım

Konum
Denizli
 • Şömine konumlama Klasik Oturma Odası ANTE MİMARLIK Klasik

  Şömine konumlama

  Oturma odası dekorasyonunda evin genel tasarımına uygun olarak seçilen şömine ile farklı bir atmosfer yaratılmış olundu.Şöminenin konumlandırıldığı duvarda ayrıca ayna kullanımı dekoratif açıdan şık bir duruş sergilemiş oldu.

 • Koltuk seçimi Modern Oturma Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Koltuk seçimi

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["TR"] [Published] Dekorasyonu şenlendiren desenli ve renkli 10 minder

  Salonun büyük olması bu alanda tarzı ile farklı oturma alanları elde etmemizi sağladı.Hem kullanımı ile rahatlık veren modern bir köşe koltuk takımı , hem de zarif görünümü ile şık ve zengin bir görünüm sağlayan klasik koltuk takımı..

 • Mobilyada renk uyumu Klasik Oturma Odası ANTE MİMARLIK Klasik

  Mobilyada renk uyumu

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["TR"] [Published] Evi olduğundan daha geniş göstermenin 7 yolu

   Oturma odası dekorasyonunda koltuklardaki renk seçimi ve uyumu da bizim için önemli bir detay oluşturmaktaydı.Bir çok renkle uyumlu olması nedeni ile seçmiş olduğumuz kahverengi yaşam alanlarında çok rahat ve başarılı şekilde kombinlenebildiği için büyük bir kolaylık sağlamış oldu.

 • Sehpa kullanımı Modern Oturma Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Sehpa kullanımı

  Güzel ve eksiksiz bir tasarım için aksesuarları es geçilmez unsurlardır.Bizde sehpa seçerken boyut olarak oturma odası alanına uygun olup olmadığına baktığımız gibi uyuma ve kontrasta da önem verdik.Koltuk ve yemek masasına renk ve tasarım olarak uygun seçmiş olduğumuz gerek orta gerek yan sehpalar ile hem fonksiyonel kullanım alanları elde etmiş olduk , hem de dekoratif objeleri kullanarak görsel bir şıklık elde etmiş olduk.

 • Dresuar Klasik Oturma Odası ANTE MİMARLIK Klasik

  Dresuar

  İşlevselliği ve pratikliği ile kullanımda büyük kolaylık sağlayan dresuar genelde evin giriş kısmında kullanılsa da toplayıcı özelliği sayesinde bu defa oturma odası tasarımında yerini almış oldu.Kıvrımlı hatları ile salon dekorasyonu ile bütünlük oluşturup , üzerine konumlandırılan aksesuarlar ile de hoş bir görünüm kazanmamızı sağladı.

 • Berjer kullanımı Klasik Yemek Odası ANTE MİMARLIK Klasik

  Berjer kullanımı

  Oturma odasında farklı , keyifli ve şık bir köşe oluşturmak istediğimiz için koltuk takımlarından bağımsız ancak tasarıma uygun berjerler tercih ederek aynı zamanda dekorasyona hareketlilik kazandırılmış olundu.

 • Yemek odası aydınlatma Klasik Yemek Odası ANTE MİMARLIK Klasik

  Yemek odası aydınlatma

  Yemek odası bölümünde genel tasarıma uygun olarak seçmiş olduğumuz avizeyi vurgulamak istediğimiz dekorasyon parçasının üzerine doğru ışık tutacak şekilde dizayn edip çok daha görünür olmasını sağlayıp daha estetik bir dokuya kavuşmasını sağlamış olduk.

 • Mutfak tasarım ANTE MİMARLIK Modern

  Mutfak tasarım

  Mutfak tasarımını yaparken temiz , aydınlık ve ferah bir mekan yaratmak istedik.Bunun için tercih etmiş olduğumuz beyaz mutfak aynı zamanda diğer yapı elemanlarını da ön plana çıkararak hoş bir görünüm elde etmemizi sağladı.

 • Ada mutfak ANTE MİMARLIK Modern

  Ada mutfak

  Mutfak tasarımında kullanıcının isteği doğrultusunda mutfak tezgahından bağımsız pişirme ve hazırlama alanı elde etmek için ada tezgah kullanıldı.

 • Yatak odası Klasik Yatak Odası ANTE MİMARLIK Klasik

  Yatak odası

  Yatak odasına farklı bir hava katmak istediğimiz için oldukça işlevsel olduğu için dekoratif seperatör kullanmayı tercih ettik.Kullanmış olduğumuz bu ürün sayesinde yatak odasını ikiye bölerek hem kullanıcı için yeni yaşam alanı elde etmiş olduk hem de dekorasyonu canlandırmış olduk.

 • Aynalar Klasik Yatak Odası ANTE MİMARLIK Klasik

  Aynalar

  Yatak odası tasarımında alandan tasarruf etmek için duvar dekorasyonunu ön planda tutmak istedik.Bunun için alana daha fazla ışık katmak, odayı daha geniş göstermek ve duvarları süslemek için farklı stildeki ayna modellerini  tercih edip , şık bir görüntü elde etmiş olduk.

 • Yatak odası aydınlatma Klasik Yatak Odası ANTE MİMARLIK Klasik

  Yatak odası aydınlatma

  Şık ve gösterişli bir yatak odası tasarımı elde etmek için tasarıma uygun avize ve aplikler kullanıldı. Fonksiyonel ve dekoratif açıdan bir çok farklı amaçlarla kullanılan aplikler hem yatak başında okuma lambası hem de soft bir aydınlatma kaynağı olarak mekana farklı bir hava kazandırmış oldu.

 • Çalışma masası ANTE MİMARLIK Modern

  Çalışma masası

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["TR"] [Published] Genç odaları için 15 çalışma masası modeli

  Mekanın fiziksel özelliklerine uygun olarak tasarlamış olduğumuz çalışma masasını pencere önüne konumlandırarak hem alanı tasarruflu kullanmış olduk , hemde kullanıcı için manzara eşliğinde çalışma zamanlarını keyifli bir hale getirmiş olduk.Duvarda kullanılan duvar kağıtları ise odaya canlılık kazandırmış oldu.


 • Yatak odası ANTE MİMARLIK Modern

  Yatak odası

  Alana derinlik kazandırıp genişlik algısı yaratmak için kullanılan boydan ayna aynı zamanda duvar dekorasyonunda estetik bir görüntü elde etmemizi sağlamış oldu.

 • Çocuk odası ANTE MİMARLIK Modern

  Çocuk odası

  Çocuk odası tasarımını yaparken renklerin çocuklar üzerindeki etkisini göz önünde bulundurmamız ve bu doğrultuda hareket etmemiz gerekti.Hem soft ,hem sıcak , hem de rahatlatıcı etkisi olduğu için beyazı pembe ile kombinleyip fiziksel olarak da olumlu bir etki yaratmış olduk.

 • Erkek çocuk odası ANTE MİMARLIK Modern

  Erkek çocuk odası

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 2
  ["TR"] [Published] En güzel çocuk odası dekorasyonları için 10 öneri
  ["TR"] [Published] Erkek çocuk odaları için birbirinden güzel 17 dekorasyon fikri

  Gökyüzü ve okyanusun rengi olan maviyi kullanarak odaya ferahlık ve açıklık kazandırırken , aynı zamanda çocuk üzerinde rahatlatıcı ve sakinleştirici bir etki bırakarak çalışma zamanlarının daha verimli geçmesine etki edecektir.

 • Banyo tasarım Klasik Banyo ANTE MİMARLIK Klasik

  Banyo tasarım

  Evin genel havasına uygun olarak banyo için klasik tarzda mobilyalar tercih edildi.Krem rengi seramiklerin kullanıldığı banyoda bronz ve siyah hoş bir ambiyans oluşturdu.

 • Çocuk odası banyo Modern Banyo ANTE MİMARLIK Modern

  Çocuk odası banyo

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 6
  ["TR"] [Published] Modern bir banyo tasarlamak için ilham verecek 15 örnek
  ["TR"] [Published] Eviniz için birbirinden güzel 17 banyo tasarımı
  ["TR"] [Published] Banyoları renklendirecek 12 fikir
  ["TR"] banyo
  ["TR"] [Published] Modern bir banyo dizayn etmek için 10 şık fayans önerisi
  ["TR"] [Published] Banyo dekorasyonu nasıl olmalı? Örnek fotoğraflarla 15 öneri!

  Çocuk odası banyo çalışması yapılırken hem çocukların hayatını neşelendirmek hem de onların kendilerini daha eğlenceli hissetmelerini sağlamak için renkli , cıvıl cıvıl bir tasarım ortaya çıkmış oldu.

 • Banyo aydınlatma Klasik Banyo ANTE MİMARLIK Klasik

  Banyo aydınlatma

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 2
  ["TR"] [Published] Kırık beyaz tonlarını ev dekorasyonlarında kullanmanın 10 şık örneği
  ["TR"] [Published] Banyo dekorasyonu nasıl olmalı? Örnek fotoğraflarla 15 öneri!

  Soft ve klasik olarak tasarladığımız misafir banyosuna biraz hareket , biraz da estetik katmak için seçilen aksesuarlar dışında , aydınlatma elamanlarının gösterişli ve şık olması büyük önem taşıdı.

 • Hamam Klasik Banyo ANTE MİMARLIK Klasik

  Hamam

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["TR"] [Published] 10 örnek fotoğrafla banyo aynası modelleri

  Kullanıcı konforu ve isteği doğrultusunda yorucu geçen iş saatlerinden sonra yorgunluğu atabilecekleri aynı zamanda huzur ve dinginliği bir arada yaşayabilecekleri ev tipi hamam konsept'i tasarlayarak , aynı zamanda yapıya değer kazandırılmış olundu.

Admin-Area