ISVEA: Flamma | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ISVEA
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
ISVEA
ISVEA
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Flamma

Vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinin lider İtalyan markası ISVEA, esin kaynağını alev dalgalarından aldığı yepyeni tasarımı “Flamma” ile banyolara sıcaklık ve enerji veriyor.

Yıllardan beri ateşle varolan seramik sanatının alevi,ISVEA'nın yeni serisi FlammaİkonikLavobo ile hayat buldu.

ISVEA’nıntasarımcılarından YatasarımÖmer Faruk Yakupoğlutarafından tasarlanan Flamma, banyolarda alev dalgalarının dansını izleme keyfi veren aynı zamandageniş pürüzsüz yüzeyli yalın haznesi ve kullanım kolaylığıylamaksimum işlevsellik sağlayarak banyoları farklılaştırıyor.

Heykelsi Bir Tasarım

Yarım asırdır vitrifiye seramik sektöründe tasarım odaklı ürünleri ile tüketicilerinden tam not alan ISVEA, bu yeni ürün ile adeta heykelsi bir sanat eserini banyolarla buluşturuyor. FlammaİkonikLavobo ile banyolar modern, organik ve heykelsi formun görselliğisayesinde sanatsal biralana dönüşüyor.

  • ISVEA – Flamma: modern tarz , Modern

    Flamma

    ISVEA'nınYeni Ürünü Flamma Banyolara Sıcaklık ve Enerji Veriyor

Admin-Area