Denizkent Villaları | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ANTE MİMARLIK
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
ANTE MİMARLIK
ANTE MİMARLIK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Denizkent Villaları

İç mekan tasarımı

Konum
Balikesir
 • Tv ünitesi Modern Oturma Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Tv ünitesi

  İç mekan da sunduğu kullanım kolaylığı ve evin ihtiyacı kadar kullanma şansımızın olması sebebi ile tv ünitesi olarak tasarıma uygun renklerde modüler mobilyalar tercih edildi. Böylece kullanılmayan eşyalar için saklama alanları oluşturulurken , dekoratif obje ve kitaplar için de sergileme alanları yaratılmış olundu.

 • Oturma odası yerleşim Modern Oturma Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Oturma odası yerleşim

  Açık mutfak olan bu tasarımda mutfak yaşam alanına dahil olduğu için yerleşimin doğru planlanması gerekiyordu. Mutfağın bittiği noktaya yerleştirilen L şeklindeki koltuk oda ile mutfağın sınırlarını ayırırken aynı zamanda kullanıcı için oturma alanını belirlemiş oldu. L koltuk ayrıca alandan tasarruf edip modern bir görüntü elde etmemizi de sağlamış oldu.

 • Yemek odası Modern Oturma Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Yemek odası

  Mutfağı daraltmamak ve ferah görünümünü bozmamak için yemek masası oturma odasında , dikdörtgen şeklindeki çıkıntının olduğu yere konumlandırıldı. Böylece alanın geometrik şekli kullanıcı için bağımsız bir yeme içme alanı sağlamış oldu.

 • Açık mutfak ANTE MİMARLIK Modern

  Açık mutfak

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["TR"] [Published] Ahşap mutfak tezgahlarının bakımı ve temizliği hakkında bilmeniz gereken her şey

  Mutfağın küçük olmasına rağmen maksimum verim elde etmemizi sağlayacak şekilde tasarlanması önemliydi.Bu yüzden büyük işlevsiz mobilyalardan uzak duruldu.Tercih edilen beyaz rengi alana ferah ve geniş bir görünüm kazandırırken , tezgah üstünde kullanılan ahşap şıklık ve sıcaklık elde etmemizi sağlamış oldu.

 • Açık mutfak ANTE MİMARLIK Modern

  Açık mutfak

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["TR"] [Published] Kullanışlı mutfak tasarım fikirleri arayanlara Türkiye'den 10 örnek

  Duvarın bir bölümünde kullanılan koyu renk hem alana derinlik katmış oldu hem de şık bir görüntü elde etmemizi sağlamış oldu.Duvar dekorasyonunda kullanmış olduğumuz tablo alana hareketlilik kazandırmış oldu.

 • Aydınlatma ANTE MİMARLIK Modern

  Aydınlatma

  Modern dekorasyon uyguladığımız bu mutfak için aydınlatmayı dikkat çekici kılmak istedik.Kullanmış olduğumuz spotlar alana farklı bir hava katıp , çok fazla yer kaplamayacak şekilde alandan tasarruf etmemizi sağlayıp sade ve şık bir sonuç elde etmemizi sağlamış oldu.

 • Mutfak tasarım ANTE MİMARLIK Modern

  Mutfak tasarım

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 2
  ["TR"] [Published] Küçük mutfaklar için 10 dolap modeli
  ["TR"] [Published] Küçük mutfaklar için ilham veren 10 tasarım fikri

  Beyaz eşyalar için özel alanlar bırakılıp yayıntı olmayacak şekilde yerleşim sağlandı.Yapılan bu işlem dekorasyona katkı sağlayıp , mutfak dolapları ile bütünlük oluşturup şık bir görüntü elde etmemizi sağladı.

 • Yatak odası Modern Yatak Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Yatak odası

  Duvar dekorasyonunda çok daha güzel bir görünüm elde edip , sanatsal bir dokunuş yakalamak için tasarıma uygun tablo tercih edildi.Böylece hem odayı çok fazla eşyaya boğmamış olduk , hem de tek bir hamle ile odaya ruh katmış olduk.

 • Denizkent Villaları Modern Yatak Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Denizkent Villaları

  Yatak odası mobilya tasarımında ağacın doğallığı ve sıcaklığı alanda olumlu bir etki yaratmış oldu.Bu alanda ayrıca tv entegre ettiğimiz duvarda ahşap çıtalar kullanarak dekorasyonda bütünlük sağlanmış oldu.

 • Mobilya seçimi Modern Yatak Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Mobilya seçimi

  Yatak odası dekorasyonunda renkler ve tonlar dışında , mobilya seçimi ve yerleşimi de çok önemliydi. Odanın genelinde düzeni sağlamak ve kullanıcı ihtiyaçlarına cevap verebilmek için , odanın fiziki özelliğine uygun olarak tercih etmiş olduğumuz gardırop aynı zamanda kapaklarında kullanmış olduğumuz aynalar ile mekana ferahlık kazandırmış oldu.


 • Yatak odası Modern Yatak Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Yatak odası

  Yatak odası dekorasyonunda sıcak ve konforlu bir ortam yaratmanın dışında ferah ve aydınlık bir görünümde oluşturmak istedik.Yumuşak dokusu sebebi ile baza ve yatak başlığında bej rengi deri tercih edilirken , duvar dekorasyonunda kullanılan lake kaplamalar ile odaya farklı bir hava kazandırılmış olundu.


 • Renklerin uyumu Modern Yatak Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Renklerin uyumu

  Dekorasyonun en önemli konularından birisi de renklerin uyumu oldu..Renk tonlarına doğru karar verip uyumu yakalamamız gerekiyordu.Bej -krem seçenekleri ile yatak odasında sadelikten gelen bir dinginlik , çikolata renkleri ile de yumuşak bir görünüm kazandırılmış olundu.

 • Tv ünitesi Modern Yatak Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Tv ünitesi

  Yatak odası için fonksiyonel mobilyalar tasarlanıp , bırakılan boşluklar alanı daraltmayacak şekilde değerlendirildi. Tv konumlandırdığımız bu tasarımda ayrıca kullanıcı için yeni depolama alanları da elde edilmiş olundu.

 • Yatak odası dekorasyon Modern Yatak Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Yatak odası dekorasyon

  Yatak odası dekorasyonunda sade bir görünüm elde etmek istetiğimiz için aksesuar seçiminde estetik duruşu ve yumuşak ışık sağlaması sebebi ile tasarıma uygun abajurlar tercih edildi.

Admin-Area