ANTE MİMARLIK : A. Y . Konakları | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3646:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
ANTE MİMARLIK
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
ANTE MİMARLIK
ANTE MİMARLIK
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

A. Y . Konakları

İç mekan tasarımı

Konum
Balikesir
 • Renklerin uyumu Modern Oturma Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Renklerin uyumu

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 2
  ["RU"] [Published] 25 потрясающих интерьеров гостиных комнат
  ["KR"] [Published] 거실 속 안정적인 매력을 올려주는 윙 체어 선택 15

  Sakin ve rahat bir salon tasarımı için kahve ve yeşilin tonlarını tercih ederek muhteşem bir uyum yakalamış olduk. Oturma ve yemek grubunda kullanılan bu renkleri halı ,perde,duvar gibi tamamlayıcı unsurlarda da kullanarak güzel kombinasyon sağlamış olduk.

 • ANTE MİMARLIK – Aydınlatma seçimi: modern tarz , Modern

  Aydınlatma seçimi

  Dekorasyonda bütünlüğü sağlayan en önemli unsurlardan biriside kullanılacak olan aydınlatma unsurlarıdır.Salonun şekli , boyutu , mobilyaların modelleri ve renkleri ile uyumlu tasarıma uygun seçilen sade ve şık bir avize ile asma tavan üzerinde kullanılan spot ışıkların oluşturduğu birliktelik salon dekorasyonunun da modern ve şık bir etki yaratmamızı sağladı.

 • ANTE MİMARLIK – Tv ünitesi: modern tarz , Modern

  Tv ünitesi

  Mevcut olan duvar dengeli boşluk bırakılarak yapıldığı için fonksiyonel bir kullanım alanı ortaya çıkmış oldu. Buda alanı kalabalık bir görünümden uzaklaştırıp yalın bir görünüm elde edebileceğimiz farklı modülleri içeren bir tv ünitesi tasarlamamızı sağladı.

 • ANTE MİMARLIK – Yemek odası: modern tarz , Modern

  Yemek odası

  Salonun fiziksel özelliği göz önünde bulundurularak seçilen yemek masası ve konsol yerleşimi pencere önüne gerçekleştirildi.Yemek odasını daha büyük ve ferah göstereceği için ayna ; yemek masasının tam karşısına entegre edildi.Nesneler üzerinde vurgu yapabilmek için kullanılan spotlara ek olarak yemek masası üstü için merkez aydınlatma kullanıldı.

 • ANTE MİMARLIK – Oturma odası: modern tarz , Modern

  Oturma odası

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["TR"] [Published] Salonunuzun daha modern görünmesini sağlayacak 10 dekorasyon ipucu

  Ufak olduğu için oturma odasında işlevsel özelliklere sahip modüler mobilyalar tercih edildi. Kurulumunun kolay olması yanı sıra boş alanları en ekonomik şekilde değerlendirme imkanını da kullanmış olduk.Farklı renk ve materyal seçeneklerinin sunduğu avantaj renkli bir oturma odası elde etmemizi sağlamış oldu.

 • ANTE MİMARLIK – Oturma odası aksesuarları: modern tarz , Modern

  Oturma odası aksesuarları

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["TR"] [Published] Modern salonlar için 15 farklı dekorasyon modeli

  Alan minimal olduğu için dekoratif saklama alanlarına ihtiyaç duyuldu. Odanın dekorasyonuna uyumlu olarak seçilen duvar rafı kitaplar ve bazı küçük objeler için toparlayıcı bir görev üstlenirken aynı zamanda modern bir görüntü elde etmemizi sağladı.

 • ANTE MİMARLIK – Orta ve yan sehpalar: modern tarz , Modern

  Orta ve yan sehpalar

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["TR"] [Published] Küçük yaşam alanlarında harikalar yaratan 10 duvar rengi

  Alan çok geniş olmadığı için büyük bir sehpa yerine metal ayaklı cam tablalı bir orta sehpa ile uyumu yakalamış olduk.Aynı zamanda koltukların oturma yüksekliğinde seçilen diğer yan sehpalar ile de kullanımı kolaylaştırmış olduk.

 • ANTE MİMARLIK – Yatak başlıkları: modern tarz , Modern

  Yatak başlıkları

  Yatak odasına farklı bir sıcaklık katmak için yatak ve başlığında kumaş kaplama kullanıldı.Bütünlüğü devam ettirip alanda kararlı bir tasarım elde etmemizi sağlayacak aynı renk ve desen de perdeler tercih edildi.

 • ANTE MİMARLIK – Giyinme odası: modern tarz , Modern

  Giyinme odası

  Yatak odasını en iyi şekilde değerlendirebilmek ve kullanım kolaylığı sağlayabilmek için kullanıcının giyim tarzına uygun olarak, giyinme odası duvarlarını boydan boya kaplayacak dolap ve raflar tasarlandı.Hem güzel hem de dayanıklı olduğu için malzeme olarak ahşap tercih edildi.Bu odadaki en önemli unsurlardan biriside boydan kullanılan ayna oldu.


 • Mobilya tasarımı Modern Duvar & Zemin ANTE MİMARLIK Modern

  Mobilya tasarımı

  Yatak odası mobilya tasarımında bronz yansımanın sembolü metal kullanılarak şık bir görüntü elde edildi.

 • Yatak odası aksesuarları Modern Giyinme Odası ANTE MİMARLIK Modern

  Yatak odası aksesuarları

  Yatak odası dekorasyonunda kullandığımız tabloların renkleri ile yatak örtüsü , perde ve halı arasındaki renk uyumunu desteklemiş olduk.Duvarlarda ise bronz aksamlı raflar kullanarak çiçekler ve bitkiler ile ortama renk ve enerji kazandırıldı.

 • ANTE MİMARLIK – Yatak odası: modern tarz , Modern

  Yatak odası

  Yatak odasında mobilya tasarımı kadar yerleşimi de bizim için önemliydi.Duvar içlerinde bırakılan boşlukları kullanarak fonksiyonel kullanım alanları kazanmış olduk . Tv ünitesi ve makyaj masası konumlandırdığımız bu duvarlar sayesinde alan karmaşık bir görünümden uzaklaşmış oldu.

 • ANTE MİMARLIK – Zeminler: modern tarz , Modern

  Zeminler

  Ahşap malzemenin dayanıklı , doğal ve alternatif renk çeşitliliğinin fazla olması sebebi ile zemin kaplamalarında parke kullanıldı. Bu uygulama mekanın geniş ,sade ve ferah bir görünüm kazanıp , şık ve sıcak durmasını sağladı.


 • ANTE MİMARLIK – Mutfak tasarımı: modern tarz , Modern

  Mutfak tasarımı

  Gri ve beyaz renklerini ağırlıklı kullanmış olduğumuz mutfak tasarımında perde ve sandalye minderlerinde turkuaz rengini kullanarak ortamı hem hareketlendirmiş hem de canlı bir görünüm kazandırmış olduk.Duvarlarda ise dekorasyona uygun tasarlanmış çerçeveler ile güzel bir atmosfer oluşturuldu.

 • ANTE MİMARLIK – Çocuk odası tasarım: modern tarz , Modern

  Çocuk odası tasarım

  Çocuk odası yerleşimini yaparken hem rahat ders çalışma alanı hem de oyun oynama alanı yaratılması gerekti.Oyun alanını belli bir köşeye konumlayıp dağınıklığı toparlamaya çalıştık.Hem dekoratif hem de pratik kullanımı olduğu için hasır sepetler kullanıldı.

 • ANTE MİMARLIK – Çocuk odası: modern tarz , Modern

  Çocuk odası

  Kılık kıyafet ve fazlalıkları kaldırmak için depolama alanı olarak kullandığımız şifonyeri , dekore ederken arka fonda tasarım ile uyumlu tablolar kullanıldı.

 • ANTE MİMARLIK – Çocuk odası renk seçimi: modern tarz , Modern

  Çocuk odası renk seçimi

  Çocuk odasında sakin , doğal ve huzur verici renk tonları hakimiyetinde bir tasarım gerçekleştirildi.Kullanmış olduğumuz açık ve soft duvar kağıtları alana modern bir görüntü kazandırırken , koyu renk duvar boyası ise derinlik kazandırmış oldu.

 • Banyo tasarımı Modern Banyo ANTE MİMARLIK Modern

  Banyo tasarımı

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["TR"] [Published] Banyo dekorasyonu nasıl olmalı? Örnek fotoğraflarla 15 öneri!

  Duşakabin içinde ve klozet arkasında kahverengi seramikler kullanıldı.Alanı daha fazla boğmamak ve dengeyi sağlamak için kalan zeminlerde beyaz üzerine kahverengi damarları olan seramikler kullanıldı.Ayrıca banyoda teknesiz kabin kullanarak alana ferahlık kazandırıldı.

 • ANTE MİMARLIK – Banyo aynaları: modern tarz , Modern

  Banyo aynaları

  Kullanım ihtiyacının yanı sıra ışığı yansıtma özelliği ile alanın aydınlatmasını ve görünümünü etkilediği için banyo aynasını seçerken , öncelikli olarak alan ölçülerini göz önünde bulundurmamız gerekti.Doğru yerde ve konumda kullanmaya dikkat ederek daha kullanışlı ve aydınlık bir banyoya kavuşmuş olduk.

 • ANTE MİMARLIK – Banyo aydınlatma: modern tarz , Modern

  Banyo aydınlatma

  Banyoda oluşan buharın tavana zarar vermemesi ve hoş bir görünüm sağlaması için banyoda asma tavan uygulaması yapıldı. Led aydınlatmanın yanı sıra dekoratif açıdan estetik bir görüntü elde etmek için ayna önünde küçük zarif bir sarkıt kullanıldı.

Admin-Area