Kayalar İnşaat Ltd şti. : Doğal taşlar ile inşa edilmiş ev | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:2982:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Kayalar İnşaat Ltd şti.
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
Kayalar İnşaat Ltd şti.
Kayalar İnşaat Ltd şti.
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Doğal taşlar ile inşa edilmiş ev

Projelerimizde müşterilerimize en çok tavsiye ettiğimiz uygulamalarımızdan bir tanesidir doğal taş ile ev yapımı. Nedeni ise doğal taşın her açıdan ekonomik ve ekolojik olmasıdır. Doğal taşlar ile yapılan evler taşın kendi özelliği ile doğal bir yalıtıma sahiptir. Yazın üzerine düşen ısıyı bünyesinde hapseder ve içeriye salmaz ve içerisi serin kalır. Aynı şekilde kışın içeride olan ısıyı duvarlar hapsederek uzunca süre içerinin sıcak kalmasını sağlamaktadır. Doğal taşlar ekonomiktir demiştik; Doğal taşlar normal binalar gibi 3-5 yılda bir boya gerektirmez su ile temizlendiği zaman doğal görünümüne geri döner. Doğal taşlar sağlıklıdır içinde insan sağlığına zararlı bir madde bulunmaz.

Admin-Area