Creative Duşakabin: Köşe Duş Ünitesi | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Creative Duşakabin
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
Creative Duşakabin
Creative Duşakabin
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Köşe Duş Ünitesi

Kare Duşakabin Creative K2 Serisi 6-8 mm temperli cam üstten makaralı
parlak kromajlı ürün donanımlarıyla 2015 – 2016 duşakabin koleksiyonunda yerini aldı. 90 x 90 kare duş teknesi üzerine uygulanmış Creative k2 Duş ünitesi. Parlak krom paslanmaz ürün donanımları mimariye uygun sezgisel hatlarıyla o modern banyolarda profesyonellerin tercihi. 8 mm sabit taşıyıcı camlar üzerine kurulu 10x30 lama bağlantılı 6 mm hareketli kanat camlarıyla standartların ötesindesiniz. Creative serisi duş üniteleri istenilen ölçü ve ebatlarda üretilmektedir.

  • Köşe duş Ünitesi Creative Duşakabin

    Köşe duş Ünitesi

    Köşe Duşakabin Model – Uygulaması Creative seri K-2 Model uygulaması
    Libadiye İstanbul 8 mm güvenli temperli camlardan parlak kromajlı pirinç malzemelerle kullanım kolaylığı sunan K-2 Modeliyle şeffaflık güvenlik ve görsel şölen birarada. Modern mimarinin en son örneği. Paslanmaz krom nikel şok duş sistemiyle takım ruhuna bürünen ürün Flat ya da monoblok tekne çalışmasıyla kendini şımarıtyor. Siz ne duruyorsunuz.. Çamlıca Creative Duş Üniteleri. Soğuk bir duşa hazır olun… Kişiye ve ölçüye özel üretimle konsept banyo mimarisinde yerini alan Creative® seri süsrgülü sistem duş kabinleri, sadece üstte bulununan rulman sistemiyle kanat camını hareket ettirmektedir. Alt bölgede herhangi tekerlek donanımı bulunmayan sistem, klavuz arasında hareket ederek denge sağlamakta ve hijyen kuralları çerçevesinde, kullanıcıya sağlıklı koşullar oluşturmaktadır. Kişiye ve ölçüye özel üretimle konsept banyo mimarisinde yerini alan Creative® ÇAMLICA DUŞ SİSTEMLERİ'nin tescilli markasıdır.

Admin-Area