Atatürk Heykelleri | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3644:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
Kentform Tasarım Sanat Atölyesi
edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
Kentform Tasarım Sanat Atölyesi
Kentform Tasarım Sanat Atöl...
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Atatürk Heykelleri

Atatürk Heykel Çalışmalarımızda ; Atatürk’ün işlendiği konu ile alakalı olan ifadesi ve anotomisi en ince ayrıntısına kadar etüt edilerek çalışılmaktadır.Atatürk Heykellerimiz gerek anotomisi gerekse işçilik kalitesi olarak önemli beğeni ve takdirler almıştır. Atatürk Heykel Eserlerimiz Türkiyenin bir çok önemli kurum ve kuruluşlarında mevcuttur.Farklı Proje –Tasarım ve ölçülerde Atatürk Heykel çalışmalarımız uygulanmaktadır.Atatürk Heykelleri çalışmalarımız Kültür Bakanlığından onay almış eserlerdir.

 • Atatürk Büstü Modern Müzeler Kentform Tasarım Sanat Atölyesi Modern

  Atatürk Büstü

  Atatürk Büst çalışmamızın yüksekliği 80x40 cm ölçülerindedir.

  Çelik konstrüksüyon destekli CTP malzemeden üretilmiştir.Talep edilmesi durumunda bronz döküm malzemesi ilede işlenmektedir.Atatürk Büstlerinde özel proje tasarımlarıda uygulanmaktadır.

 • Atatürk ve Gençlik Anıtı Modern Sergi Alanları Kentform Tasarım Sanat Atölyesi Modern

  Atatürk ve Gençlik Anıtı

  Anıt'ın Tasarımı :Anıt üçlü kompozisyondan oluşmaktadır.Atatürk'ün sağ elinde Türk Gençliğinin kılavuzu olan Nutuk .Elinde meşalesi ile aydınlığı simgeleyen ve elinde barışın simgesi güvercin tutan Türk gençleri figürleri yer almaktadır.Anıt-Heykelde merkezden göğe doğru yükselen bağımsızlığımızın simgesi olan Türk Bayrağımız yer almaktadır.Anıt-Heykelin Ölçüleri :Cumhuriyet Anıtı'nın yerden en üst noktaya kadar olan yüksekliği 550cm'dir.Anıt-Heykelde Kullanılan Malzeme : Her türlü hava şartlarına karşı Anıt'ın Mukaviyetini artırmak için Anıtın içi Çelik konstrüksüyonlarla güçlendirilip üzerine Cam Elyaf Takviyeli Fiberglass (CTP) çalışılmaktadır. Atatürk’ün karekteristik özelliklerinin heykele yansıtılması Heykel çalışmalarımızda en önemli hassasiyetlerimizdendir. Atatürk’ile ilgili,arşivlerde bulunan Projelerinize uygun model ve ölçülerde Özel Proje Uygulamaları yapılmaktadır.

 • Atatürk Anıt-Heykel Çalışması Kalpaklı Model Modern Sergi Alanları Kentform Tasarım Sanat Atölyesi Modern

  Atatürk Anıt-Heykel Çalışması Kalpaklı Model

  Atatürk Anıt Heykeli Kalpaklı Model çalışması başında kalpağı, iki eli cebinde ileriye bakar vaziyette tasvir edilmişdir. Taleb edilmesi durumunda Bronz Atatürk Heykelleri üretimi çalışılmaktadır.

  Heykelin Ölçüleri: Yüksekliği 3.00 m'dir.

  Atatürk Heykelinde Kullanışlan Malzeme :

  Her türlü hava şartlarına karşı Anıt'ın mukavemetini artırmak için iç kısımlar çelik konstrüksüyonlarla güçlendirilir. Çelik konstrüksüyonlar üzerine Cam Elyaf Takviyeli Fiberglass (CTP) çalışılmaktadır. Atatürk’ün karekteristik özelliklerinin Atatürk Heykellerimize yansıtılması Atatürk Heykel çalışmalarımızda en önemli hassasiyetlerimizdendir. Atatürk’ile ilgili,arşivlerde bulunan Projelerinize uygun model ve ölçülerde ÖZEL HEYKEL PROJE çalışmaları yapılmaktadır. Atatürk Heykel fiyatlarını öğrenmek için bizimle irtibat kurunuz.

 • Atatürk Heykeli Nutuklu Model Modern Müzeler Kentform Tasarım Sanat Atölyesi Modern

  Atatürk Heykeli Nutuklu Model

 • Atatürk Heykelciği Masaüstü Modern Müzeler Kentform Tasarım Sanat Atölyesi Modern

  Atatürk Heykelciği Masaüstü

 • Atatürk Heykeli Çanakkale Anıtı Modern Sergi Alanları Kentform Tasarım Sanat Atölyesi Modern

  Atatürk Heykeli Çanakkale Anıtı

  Atatürk Heykeli yüksekliği: 3.00 cm

 • Atatürk Heykeli Nutuklu Model Modern Sergi Alanları Kentform Tasarım Sanat Atölyesi Modern

  Atatürk Heykeli Nutuklu Model

  Atatürk heykel çalışmamızın yüksekliği 3.00 cm

 • Atatürk Heykeli Sivil Model Modern Sergi Alanları Kentform Tasarım Sanat Atölyesi Modern

  Atatürk Heykeli Sivil Model

  Atatürk Heykeli yüksekliği: 3.00 cm

Admin-Area