Cıralı Beach Bungalows: Çıralı Beach Bungalows | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
Cıralı Beach Bungalows
Cıralı Beach Bungalows

Cıralı Beach Bungalows

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
Edit project Fotoğraf ekle
Cıralı Beach Bungalows
Cıralı Beach Bungalows
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Çıralı Beach Bungalows

Çıralı Beach, adını Caretta Caretta deniz kaplumbağalarının dünyadaki en önemli üreme alanlarıdan biri olan Çıralı sahilinden alır. Mühteşem deniz ve sizin aranızda sadece bu güzel sahil yer almaktadır. Bungalowların denize mesafesi 35 metredir. Bu alan tamamen kumsal sahilden oluşur. Aradan bir yol geçmiyor olması özellikle çocuklu aileler için ayrıca bir rahatlık sağlar.

Bungalowlar, oldukça geniş bir yatak odası, banyo ve ön kısımdaki verandadan oluşur. Isıtma ve soğutma özellik klima, wi-fi, sıcak su, saç kurutma makinesi bulunur. Zengin kahvaltı menüsü yerel ve doğal ürünlerden seçilir. Bu sıradışı doğal güzelliğin içinde doğaya saygılı ve uyumlu bir sorumlulukla işletme faaliyetleri yürütülür. Misafirlerimiz konaklama tarihlerine göre en yakın komşuları olan Caretta Caretta’ların yumurtlama (Haziran-Temmuz) veya yumurtadan çıkma (Eylük-Ekim) anlarına şahitlik edebilirler.

Admin-Area