trend duvar sticker: Kanvas Tablo & Duvar Stickerler | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
trend duvar sticker
trend duvar sticker

trend duvar sticker

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
Edit project Fotoğraf ekle
trend duvar sticker
trend duvar sticker
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Kanvas Tablo & Duvar Stickerler

Tablolar şüphesiz ki ev dekorasyonunda tamamlayıcı bir unsurdur. Tablo kullanımı, son döneme ait olmayıp çok eski dönemlerden beri kullanılan bir ev süsleme yöntemidir. Geçmiş dönemler dikkatle incelenirse evi sadece ihtiyaç için görüp eşyalarını bu yönde seçen insanlar bile evlerinde tablolara yer vermiştir.

Günümüzde durum, bu kadar basit açıklanacak boyutlarda olmayıp tablo, tablo seçimi, tablo çeşitleri, tablo piyasası dediğimiz uzun listeler oluşturulabilecek bir boyut kazanmıştır. Durum böyleyken tabloları hangi özellikleri göz önünde bulundurarak seçmek daha doğrudur? Beyaz ağırlıklı bir resmi, siyah çerçeve içinde açık renkle boyalı bir duvara asmak tablonun çarpıcılığını gözler önüne sermenin yanında sade duran duvarı hareketlendirir.Oturma odanızda sıcak ve samimi bir hava oluşturmak istiyorsanız duvarlarda renk olarak birbiriyle uyumlu olup olmadığına dikkat etmeden çok sayıda tablo kullanabilirsiniz. Dikkat edeceğiniz tek nokta tabloların tarzı olsun. Yani seçtiğiniz bir tablo modern tarzı yansıtıyorken hemen yanındaki tablo klasik tarzı yansıtırsa oluşturmak istediğiniz tarzı yakalayamazsınız.Odanız küçükse büyük ebattaki tablolardan uzak durun. Böyle seçimler ortamı boğar. Bunun yerine ince ve uzun tablolar tercih edin. Ya da tercihleriniz arasına 2 – 3 parçadan oluşan tabloları katın.Klasik tarzda bir salonunuz varsa ahşap tablolar tercihiniz dahilinde olsun. Yine klasik salonlarda ferforje tabloları kullanabilirsiniz. Bu sayede istediğiniz şıklığı tamamlamış olursunuz.Amacınız çok beğendiğiniz tek bir tabloyu vurgulamaksa o mekanda başka tablo kullanmayın. Bu sayede tablonuz çarpıcı özelliğiyle göz dolduracaktır.Tablo seçerken çok farklı alternatifleriniz olduğunu unutmayın. Kanvas tablo son dönem beğeni kazanıp popüler olmuştur. Çerçevesiz olması en önemli özelliğidir. Bunun yanında ünlü ressamların dijital kopya baskı tabloları yine tercihler dahilindedir. Manzara resimleri de tablo şeklinde evinizi süsleyebilir.Nostaljik bir mekan istiyorsanız eski dönem filmleri siyah beyaz tablo şeklinde mekan aksesuarı olarak kullanabilirsiniz.

 • trend duvar sticker – Osmanlı Devlet Arması Kanvas Tablo: tarz , Endüstriyel

  Osmanlı Devlet Arması Kanvas Tablo

  5 Parçalı Kanvas Tablo Ölçüleri

  25x40 25x50cm 25x60cm 25x50cm 25x40 UYGULAMA ALANI: 130x60cm TUVAL : 1.Sınıf %100 Pamuk 345 g/m² Sanatsal Pigment Tuval, ÇERÇEVE : 2 cm Kenar Kalınlığında Fırınlanmış Kurutulmuş 1.Sınıf Ahşap Çerçeve, BASKI : 2.880 DPI Çözünürlükte Baskı Kalitesi, KULLANILAN BOYA : Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Tarafından Onaylı, Solvent İçermeyen, Kanserojen Olmayan Pigment Boya, KARGO SÜRESİ : 3 İş Günü İçinde Kargoya Verilir BİLGİLER : 100% El İşçiliği - Darbeye Dayanıklı Ambalaj, * Pigment Tuval, Dijital baskı vasıtasıyla bir ressamın resimlerine benzer parlak görünümler elde etmek amacıyla imal edilmiştir. * %100 Pamuk 345 g/m² 1.Sınıf Orjinal Pigment bazlı sanatsal canvas kumaş ile üretilmiştir. * Ömür Boyu saklayabilmeniz için Saten yüzey koruyucu uygulanır. * Kullandığımız mürekkep Dünya Sağlık Örgütü WHO tarafından onaylıdır. * Kullanılan Ahşap Çerçevemiz 2 cm kenar kalınlığında 1.Sınıf Sıbirya Çamı olup kurutulmuş ve fırınlanmıştır, Bu nedenle zamanla duvarınızda KESİNLİKLE yamulma yapmaz. * Piyasadaki ucuz cin malı vinil (PVC) malzeme ve boyalarından imal edilmiş sağlık açısından tamamen zararlı kanserojen madde içeren, odanızda kötü bir kimyasal koku bırakan ürünlerden kaçının.

 • trend duvar sticker – Semazenler Kanvas Tablo: tarz , Rustik

  Semazenler Kanvas Tablo

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 2
  ["IT"] [Published] Come dare un tocco unico a un soggiorno noioso
  ["TR"] [Published] Ev hediyesi ne olabilir? 41 fikir
 • trend duvar sticker – London Kanvas Saat: tarz , Rustik

  London Kanvas Saat

 • trend duvar sticker – soyut 5 Parçalı Kanvas Tablo: tarz , Rustik

  soyut 5 Parçalı Kanvas Tablo

 • trend duvar sticker – Hat Semazen Duvar Sticker: tarz , Klasik

  Hat Semazen Duvar Sticker

  Duvar Çıkartması Orijinal Alman malı vinyl malzemeden üretilmiştir. Neme, suya karşı dayanıklıdır. Kendinden yapışkanlıdır.Uygulandığı yerde sadece desen kalır ve duvarınızda boya ile yapılmış desen izlenimi verir. Uygulaması çok kolay olan bu çıkartmalarla sadece birkaç dakika içinde yaşam alanlarınızda harikalar yaratabilirsiniz.

  Kullanım ömrü; İç Mekanlarda 10 Yıl Dış Mekanlarda 6 Yıl'dır

  Ürün yapıştıktan sonra kesinlikle Kalkma,Solma,Bozulma yapmaz

  Çıkarmak istediğinizde Saç Kurutma makinası ile üzerine sıcaklık uygulayarak kolaylıkla çıkartabilirsiniz.!

  Duvar Sticker ürünlerinin en büyük farkı piyasadaki ürünler gibi ''PP kağıt ve normal ''KALIN KAĞIT'' malzemelerden üretilmez. Plastik alaşımlı Vinly malzemedir Uygulama Alanları: Duvar,Cam, Beyaz eşyalar, mobilyalar. Sticker ile birlikte gönderilecekler: *Kullanım ve Uygulama Klavuzu

 • trend duvar sticker – İstanbul Duvar Sticker: tarz , Rustik

  İstanbul Duvar Sticker

  Bu fotoğrafın olduğu editoryal Yeni Fikirler
  Yeni Fikirler: 1
  ["TR"] [Published] Dekorasyonda sanat eserlerini nasıl kullanmalıyım?

Admin-Area