nar ahşap san. ve inş.ltd.şti: Narkapı | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3566:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3
nar ahşap san. ve inş.ltd.şti
nar ahşap san. ve inş.ltd.şti

nar ahşap san. ve inş.ltd.şti

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Edit project Fotoğraf ekle
nar ahşap san. ve inş.ltd.şti
nar ahşap san. ve inş.ltd.şti
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Narkapı

Nar Kapı

 • Narkapı nar ahşap san. ve inş.ltd.şti Endüstriyel

  Narkapı

  Nar Kapı

 • Nar İnşaat Endüstriyel Evler nar ahşap san. ve inş.ltd.şti Endüstriyel

  Nar İnşaat

  Tarihçe

  22 yıldır İnşaat sektöründe kaliteli hizmet vererek, deneyiminin de getirdiği uzmanlıkla birçok projeye imza atan firmamız, müşterilerinin duyduğu güvenden aldığı güç ile her geçen gün büyümüş ve güvenilir bir marka haline gelmiştir. Nar İnşaat, inşaat ve taahhüt hizmetlerine ilaveten yüksek kaliteli ahşap ev ve oda içi kapılarının üretimi ile birlikte İnşaat ve Ahşap sanayi sektöründe faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin farklı bölgelerinde birçok konut projesini gerçekleştiren firmamız 1993 yılında İstanbul Avcılar da ilk inşaat projesi ile inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. 1999 depreminden sonra betonarme dışında başka yapı malzemeleri konusunda araştırmalar yapmış ve ahşap yapı sistemlerini uygulamaya başlamıştır. Bugüne kadar yüzlerce ahşap yapı uygulaması yanında muhtelif yapı sistemlerinde de hizmet vermiştir. Firmamız 2008 yılında Nar Kapı ismi altında oda içi kapı üretim tesisini kurmasıyla Ahşap sanayi sektöründe yurt içi ve yurt dışında bir çok proje gerçekleştirmiştir. Şirketimiz kurulduğundan bu yana her şeyin temeli güvenle başlar felsefesiyle yola çıkmış ve bu yolda firmamızın güven ve kalite çağrıştıran konumunu korumak ve geliştirmek olmazsa olmazımız olmuştur.

 • Nar kapı nar ahşap san. ve inş.ltd.şti Endüstriyel

  Nar kapı

  Beylikdüzü Koçtaş Mağazası İstanbul içinde bulunan koçtaş mağazalarından kendinize en yakın mağazaya giderek showroomlarımızı ziyaret edebilirsiniz showroom adresleri için www.narkapi.com/showroom/

 • NAR AHŞAP SANAYİ ve İNŞAAT LTD. ŞTİ nar ahşap san. ve inş.ltd.şti Endüstriyel

  NAR AHŞAP SANAYİ ve İNŞAAT LTD. ŞTİ

  Nar Ahşap Sanayi ve İnşaat Ltd. Şti.

  Nar kapı , Kapı ve mutfak sektöründe üst sıralarda olmayı hedefleyen , sürekli gelişen teknolijiyi yakından takip eden, zengin ürün yelpazesiyle optimum çözümler sunan kuruluştur. Üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz ile müşterilerilerimizin beklentilerinin ötesinde maksimum memnuniyet sağlamak, firmamızın ismi gibi güven ve kalite çağrıştıran konumumuzu korumak ve geliştirmek olmazsa olmazımızdır. Bundan sonrada şirket felsefemiz ; farklı olanı arayarak, ‘’ yeni ve orjinali düşünmek ya da düşünülmüşün daima en iyisini yapmak, mükemmel uyumu mükemmel üretimle yakalamak” olacaktır. Sektörde önemli bir yer edinen firmamız, Türkiye’nin en büyük yapı marketler zincirinin çözüm ortağı olmuştur. Gücünü; kendisine inanmış iş ortağımız bayilerimizden ve müşteri portföyünden almaktadır. Bu güvene layık olmaya çalışan firmamız kendisini yenileyerek, bilgi ve teknolojiyi yakından takip ederek ürün portföyünü bayi ve müşteri talep ve ihtiyaçlarına göre genişletmeyi kendisine görev edinmiştir. Geçen kısa zaman içerisinde prestijli ve büyük hacimli önemli projeleri, en son teknolojik olanaklarla, zamanında tamamlayarak, sektörde ki diğer firmalardan fark yaratmış, kalitesinden ödün vermeden doğru ürüne doğru fiyat uygulayarak ve hizmet sonrası servis kalitesi ile sektördeki yerini üst sıralara çıkarmak için çalışmalarına devam etmektedir. Şirketimiz kurulduğundan bu yana her şeyin temeli güvenle başlar felsefesiyle, hizmet verdiğimiz şahıs ve şirketleri ” MÜŞTERİ ” yerine ” ORTAK ” olarak benimseyip, verdiğimiz hizmet sonrasında şahıs ve şirketlerde bizi hatırlayacak bir dost bırakmak mutlak hedefimizdir. Mutlak velinimetimiz olan müşterilerimizin ve bayilerimizin beklentilerini aşmak, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlayarak, sektörümüzde işimiz ve firmamızla ilgili, sahip olunan kalite belgelerine layık hizmet ve üretimle kalitemizi belgeleyip yolumuza devam edeceğiz. Firmamız güven ve kalite çağrıştıran konumumuzu korumak ve geliştirmek olmazsa olmazımızdır.

  Nar İnşaat

  Kurumsal
  Tarihçe 22 yıldır İnşaat sektöründe kaliteli hizmet vererek, deneyiminin de getirdiği uzmanlıkla birçok projeye imza atan firmamız, müşterilerinin duyduğu güvenden aldığı güç ile her geçen gün büyümüş ve güvenilir bir marka haline gelmiştir. Nar İnşaat, inşaat ve taahhüt hizmetlerine ilaveten yüksek kaliteli ahşap ev ve oda içi kapılarının üretimi ile birlikte İnşaat ve Ahşap sanayi sektöründe faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin farklı bölgelerinde birçok konut projesini gerçekleştiren firmamız 1993 yılında İstanbul Avcılar da ilk inşaat projesi ile inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. 1999 depreminden sonra betonarme dışında başka yapı malzemeleri konusunda araştırmalar yapmış ve ahşap yapı sistemlerini uygulamaya başlamıştır. Bugüne kadar yüzlerce ahşap yapı uygulaması yanında muhtelif yapı sistemlerinde de hizmet vermiştir. Firmamız 2008 yılında Nar Kapı ismi altında oda içi kapı üretim tesisini kurmasıyla Ahşap sanayi sektöründe yurt içi ve yurt dışında bir çok proje gerçekleştirmiştir. Şirketimiz kurulduğundan bu yana her şeyin temeli güvenle başlar felsefesiyle yola çıkmış ve bu yolda firmamızın güven ve kalite çağrıştıran konumunu korumak ve geliştirmek olmazsa olmazımız olmuştur.

Admin-Area