Group Enerji Yapı Dekorasyon: Dectropic Balkon Teras Ahşap Yer Karosu 30x30cm | homify
Profil fotoğrafını değiştir
Kapağı değiştir
Group Enerji Yapı Dekorasyon
Group Enerji Yapı Dekorasyon

Group Enerji Yapı Dekorasyon

edit edit in admin Değerlendirme iste Yeni proje
Kapağı değiştir
Edit project Fotoğraf ekle
Group Enerji Yapı Dekorasyon
Group Enerji Yapı Dekorasyon
Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.
Gönderildi!
Bu profesyonel size en kısa zamanda dönüş yapacaktır!

Dectropic Balkon Teras Ahşap Yer Karosu 30x30cm

DECKTROPIC GEÇMELİ AHŞAP YER KAROSU – AKASYA AĞACI BAHÇE YER KAROSU DECK

DIY kısacası kendin tak modeli bahçe ahşap yer karosu doğal akasya ağacı kullanıcıya ahşabın sıcaklığını ve ahşabın doğal renklerini sunar.

Ebatları 30x30 cm'dir. Bir yer karosunda 12 veya 8 adet akasya ağacı parça bulunur. (Model 12 ve Model 8) Her parça iki adet vida ile alt plastik ızgaraya vidalanmıştır. Hazır cilalı olup paketlerde 11 adet vardır. Bir paket 0,99 m2 yer kaplar. Kompozit decklere göre fiyatları daha ekonomiktir. Dış mekanda dış etken şartlarına dayanabilmesi için ve tekrar cilalama ve yağlama süresini uzatmak için önceden su bazlı boya ile verniklenmiştir. Basit bir cilalama ile yer karosu sahip olduğu doğal özellikleri uzun süre koruyacaktır. Ahşap Yer Karosunun cilalama ve yağlama süresinin sıklığı ve miktarı , yer karosunun bulunduğu ortamla doğrudan alakalı olup konumu, kullanım şartları ve güneş ve yağmura maruz kalmasına bağlı olarak değişebilir. Ahşap Yer Karosu Temizliği: Hafif sabunlu su ile temizlenip , kuru bezle kurulanır. Yer Karosu deckleri , yüzey cilasına zarar vereceği için yüksek basınçlı temizleme cihazı ile kesinlikle temizlemeyiniz. Decktropic Doğal ahşap yer karolarını cilalamadan önce temizleyip iyice kuru olduğundan emin olunuz. Yer karolarını temizlerken ve cilalarken , yağlarken ve kuruması için bekletirken gölgede bir yer seçiniz. Doğrudan güneş ışığından kaçınınız. Zorlu lekeler için fırça kullanabilirsiniz.Gerekirse yer karosu yüzeyini ince bir zımpara ile zımparalayınız. Zımparayı yer karosu ahşabının doğal dokusu yönünde yaptığınızdan emin olunuz.Bir bez veya sünger ile sırlı boyayı temiz ve kuru yer karosu yüzeyine ince ve düz tabaka halinde uygulayınız. Ahşap Yer Karosu Depolama : Dış mekan yer karolarını serin ve kuru bir yerde iç mekanda saklayınız. Açık havada depolamanız gerektiğinde , özellikle kara maruz kalacaksa yer karolarını su geçirmez bir branda ile örterek korumaya alınız.Rutubet ve küf oluşumunu önlemek için hava akımını sağlayarakyer karolarınızın ömrünü uzatınız. Yer Karosu deck Kurulumu: klipslerle birbirlerine geçmeli olarak bağlanırlar.Yer Karosu decklerindöşemesi son derece basit olup herkes yapabilir.Kafelerde,restoranlarda, teraslarda yemek yenilen yerlerde deck aralarına düşen parçaların temizlenmesi son derece basittir. Yer karolarınınyüksekliği 22mm olup , bu yüksekliğinin az olmasından dolayı elektrikli süpürgeyle temizlenebileceği gibi periodik olarak sökülerek alt temizliği yapılıp tekrar monte edilebilir. Decktropic yer karosu akasya ağacı deckler30x30 cm ebatlarında 0,99m2 11 adetlik paketlerde satışa sunulmaktadır.

Ebat:30x30cm

Paketleme: Kapalı Karton Paket

Paket Adedi: 11 adet

Paket M2 :0,99 M2

Yerden yükseklik : 22 mm

Admin-Area