homify

Yardım & Destek

E-Posta
info@homify.com.tr
Destek
support@homify.com.tr
Telefon
+49 30 2089858-06
Facebook
https://www.facebook.com/pages/Homifycomtr
Twitter
https://twitter.com/Homify_Tr
Google+
https://plus.google.com/+HomifyTr_com

SSS

homify nedir?

homify, bağımsız bir mimari, iç mimari, tasarım ve inşaat platformudur. homify Türkiye çapında son kullanıcı ile profesyonelleri birbiriyle buluşturuyor.

homify ne anlama geliyor?

homify markası, İngilizce “ev” anlamına gelen Home kelimesi ile “düzenlemek” anlamına gelen Modify kelimelerinin birleşiminden oluşur.

homify’ın arkasında kim var?

homify’ı Almanya’nın başkenti Berlin’de bulunan 100 kişilik genç ve tutkulu bir ekip yönetiyor. Şirket tamamıyla öz kaynaklara dayalı bir şekilde kurulmuş durumda. homify’ı destekleyen herhangi bir yatırımcı, büyük şirket ya da bağışçı bulunmuyor.

homify’ın avantajları nelerdir?

homify, mimari, iç mimari, tasarım-dekorasyon, inşaat ve başka birçok alandaki profesyonellerin oluşturduğu kollektif bir platformdur. homify internet üzerindeki varlığınızı, kendi kendinize güncelleyerek belirgin kılmak için size yepyeni yöntemler sunar. Projeleriniz son kullanıcı tarafından bir Yeni Fikir yazısında kaydedilebilir. Bu da sizin potansiyeli müşterileri bulup onların ilgisini çekmenizi sağlar.

homify’ın çalışma prensibi nasıldır?

homify’da bir profil oluşturmak çok kolaydır ve bu profil sayesinde potansiyel müşterileriniz size ulaşabilir. Profil oluşturmak hem kolay, hem de sadece birkaç dakikanızı alacak.

homify ücretsiz mi?

Evet, siteye kaydolmak, kullanmak ve resim yüklemek tamamıyla ücretsizdir. Herhangi bir gizli ücret söz konusu değildir.

homify kendini nasıl finanse ediyor?

Homfiy profesyoneller tarafından yüklenen resimleri kullanarak editoryal içerik üretir ve monetizasyon da reklam yoluyla gerçekleşir. homify sadece prestijli inşaat şirketleri ve yaşam profesyonellerinden gelen reklamları kabul eder.

Resimlerin telif hakları siteye yüklendikten sonra ortadan kalkacak mı?

Hayır, sadece homify’in sizin resimlerinizi kullanmasına izin vermiş olacaksınız. Yüklenen resimler herhangi bir üçüncü kişi ya da kuruma verilmeyecek.

Resimleri kullanma hakkını geri çekebilir miyim?

Evet, çekebilirsiniz. Eğer hesabınızı silmeye karar verirseniz, homify’ın sizin resimlerinizi kullanma hakkı da ortadan kalkacaktır. Böyle bir durumda tüm resimlerinizin silineceğini unutmayın.

homify benden hangi bilgileri talep ediyor?

Profil oluşturabilmeniz için, homify sizden sadece e-posta adresinizi, şirket kategorinizi ve hizmet alanlarınızı talep eder. Profiliniz ne kadar çok bilgi içerirse, kullanıcılarımızın o kadar ilgisini çekeceğini unutmayın. Elbette sağladığınız bilgilerin gizliliği bakidir ve bunlar herhangi bir üçüncü kişi ya da kuruma verilmeyecektir.

Beni kim değerlendirebilir?

Tüm kayıtlı kullanıcıların bir profesyoneli değerlendirme hakkı vardır.

Değerlendirmelerin amacı nedir?

Değerlendirmeler hafife alınmamalıdır. Bu sayede sadece ürün ve hizmetleriniz değil, deneyiminiz de değerlendirilmiş olur. Ayrıca değerlendirmeler potansiyel müşterilerinizde güven oluşturmanın da bir yoludur.

Profesyonel profilimdeki değerlendirme seçeneğini devre dışı bırakabilir miyim?

Hayır, profilinizi değerlendirmelere kapatmanız mümkün değildir.

Olumsuz ya da yanlış değerlendirme ve reytingleri kendim silebilir miyim?

Evet, profesyonellerin uygunsuz değerlendirmeleri silme hakları vardır.

Hizmet verdiğim alan profesyoneller için yapılan aramalardaki reyting’imi etkiler mi?

Evet, kesinlikle. Genel anlamda, profilinizdeki her türlü etkinlik homify’daki sıralamanıza olumlu yansıyacaktır.

Mevcut müşterilerimi beni değerlendirmeleri için davet edebilir miyim?

Evet. Bunu yapmak için, tek yapmanız gereken profilinizde “Bir değerlendirme talep et” seçeneğine tıklamaktır. Böylece mevcut müşterilerinize homify profilinizin linki gönderilir ve onlar da değerlendirme yapma şansına kavuşur.