Bedroom 3 Terrace TG Studio Akdeniz Balkon, Veranda & Teras

Teras Bahçe

Teras Bahçe

Tarzınıza uygun teras bahçe fikirlerini yüzlerce resim arasından seçebilir, hayata geçirmek için ilk adımları atmaya başlayabilir, ve profesyoneller ile iletişime geçebilirsiniz.
Tarzınıza uygun teras bahçe fikirlerini yüzlerce resim arasından seçebilir, hayata geçirmek için ilk adımları atmaya başlayabilir, ve profesyoneller ile iletişime geçebilirsiniz.

Eğer evinizde bahçe yapmaya uygun bir terasınız varsa, onu uzun yaz günlerinde güneşin tadını çıkarabileceğiniz güzel bir mekana çevirmek için bu fırsattan yararlanmak çok iyi bir fikirdir. Güzel bir teras bahçesi için pek çok fikir bulunabilir ve üstelik internette yapacağınız biraz araştırmayla seçeneklerinizin çok maliyetli olmak zorunda olmadığını görebilirsiniz. Bu konuda önceden yapacağınız bir araştırmayla size uygun bir seçenek bulmanız çok olasıdır. Teras bahçenizin esas amacı içinde zaman geçirmekten keyif alabileceğiniz bir mekan olmasıdır.

Teras bahçeleri için bazı iyi fikirler 

Mükemmel bir teras bahçesi oluşturmak için arkadaşlarınızın bahçelerinden, internetten ya da hatta dergilerden ilham almak olasıdır. Mükemmel bahçeyi nasıl oluşturabileceğinize dair detayları bulabileceğiniz pek çok harika dergi mevcuttur. Buralarda çok işinize yarayacak bazı püf noktalarıyla da karşılaşabilirsiniz. Bahçeniz için sahip olduğunuz alanın büyüklüğüne bağlı olarak, onu en iyi şekilde değerlendirmeniz için size yardımcı olacak bir peyzaj mimarına danışabilirsiniz. İçinde oturması keyif veren sade ancak güzel bir bahçeyi tasarlamak zor olmak zorunda değildir. Homify’ı kullanarak teras bahçeniz için ilham verici fikirleri kolayca bir fikir defterine kaydedebilirsiniz. Beğendiğiniz bir resmi kaydettikten sonra resimdeki hangi fikri beğendiğinizi kendinize hatırlatacak bir notu da yanına ekleyebilirsiniz. Böylece peyzaj mimarına teras bahçenize dair fikirlerinizi kolayca gösterebilirsiniz.

Teras bahçesini evimde nasıl tasarlayabilirim? 

Eğer yeterince kullanılabilir boş alanınız varsa evinizde onu kolayca bir bahçeye çevirebilirsiniz. Kullanacağınız materyallere önceden karar vermek iyi bir fikirdir. Teras bahçesine sahip olan insanlar bakımı zahmetli olduğu için bahçelerine çim ya da bitkileri dahil etmezler, ancak alanınızda bahçe işleriyle uğraşmak isterseniz bu iyi bir fikir olur. Teras bahçemi tasarlarken neleri göz önünde bulundurmalıyım? Bütün projenin maliyetinin ne kadar olacağı, kullanmak istediğiniz materyallerin hangileri olduğu ve peojeyi tamamlamak için gereken zamana sahip olup olmamanız göz önünde bulundurmanız gereken belli başlı şeylerdendir. Eğer projeyi kendi başınıza tamamlamak için gerekli sürenizin olmadığını düşünüyorsanız, sizin için bahçeyi daha kısa sürede tamamlayıp düzenleyebilecek bahçe işleriyle uğraşan birilerini tutmak iyi bir fikir olabilir.

Teras bahçemi tasarlarken neleri göz önünde bulundurmalıyım?

Bütün projenin maliyetinin ne kadar olacağı, kullanmak istediğiniz materyallerin hangileri olduğu ve peojeyi tamamlamak için gereken zamana sahip olup olmamanız göz önünde bulundurmanız gereken belli başlı şeylerdendir. Eğer projeyi kendi başınıza tamamlamak için gerekli sürenizin olmadığını düşünüyorsanız, sizin için bahçeyi daha kısa sürede tamamlayıp düzenleyebilecek bahçe işleriyle uğraşan birilerini tutmak iyi bir fikir olabilir.

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!