Türkiye'den 8 iç açıcı mutfak dekorasyonu | homify

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Türkiye'den 8 iç açıcı mutfak dekorasyonu

ümit  atdağ ümit atdağ
Modern Mutfak homify Modern
Loading admin actions …

Dünya üzerinde yer alan mutfak dekorasyonlarını incelediğinizde bölgesel özelliklerinin yanında ferah havası ve aydınlık bir mutfak olması ile insanları mest eden bir güzelliğe sahip oluyor. Aydınlık ve ferah mutfaklar mutfak olmalarının dışında ayrıca birer yaşam alanı olarak da kullanıldıkları için iç açıcı dekorasyonlar ile hem görsel hem de insana huzur veren bir mutfak olmalıdır. Ülkemizde de bu tür mutfak dekorasyonları yaygınlaşmış, özellikle ev hanımları evlerinin görsel ve insana huzur veren bir konsepte sahip olması için farklı dekorasyonları inceleyip evlerine uygulamışlardır. Bu gün ülkemizde yapılmış modern ve iç açıcı mutfak dekorasyonlarını inceleyerek  evinize yapmak isteyeceğiniz ferah ve zarif mutfaklar için fikir sahibi olmanıza katkıda bulunuyoruz. Türkiye'den iç açıcı ve ferah mutfak örneklerini birlikte inceleyelim.

Estetik tasarımlar

Mutfağınızın ferah bir mutfak olması yapacağınız tasarımlara da bağlıdır. Resimdeki gibi dekorasyona artı olarak estetik bir tasarıma sahip süslemeler yaparak mutfağınızın evinizin en güzel odası olmasını sağlayabilir dostlarınızla keyifli anları mutfağınızda yaşayabilirsiniz.

Zarif ve nezih bir tasarım

Modern Mutfak homify Modern

Bu örnek mutfağımızda  hem dekorasyon titiz bir şekilde yapılmış hem de aydınlık olması için özen gösterilmiş ve ışıl ışıl aydınlık bir mutfak ortaya çıkarılmış. Modern bir mutfak adası tercih edilerek aynı zamanda yemek masası olarak kullanılması sağlanmış. Zemin kaplaması olarak yansıtıcı özelliği olan fayanslar tercih edilmiş ve mutfağın aydınlık olması için açık tonlar tercih edilerek iç açıcı bir mutfak ortaya çıkarılmış.

Beyazın naifliği

Eğer bir dekorasyonun hem güzel hem de naif olmasını arzuluyorsanız resimdeki gibi hem görsel hem de bembeyaz bir dekorasyon yaparak mutfağınızın muhteşem bir mutfak olmasını ve görenlerin hayran kalmasına katkıda bulunabilirsiniz. Aydınlatması ile muhteşem bir çekiciliğe sahip bu mutfağı evinize uyarlayarak insanları büyüleyebilirsiniz.

Fonksiyonel ve güzel

Sinem ARISOY KEÇECİ Klasik Mutfak Sinar İç mimarlık Klasik
Sinar İç mimarlık

Sinem ARISOY KEÇECİ

Sinar İç mimarlık

Mutfağın güzel oması kadar fonksiyonel ve işlevsel olması da çok önemlidir. Resimde yer alan mutfak dekorasyonunda olduğu gibi  sade, estetik ve fonksiyonel bir mutfak sahibi olarak evinizin güzelliğini artırabilir, mutfağınızın kusursuz olmasını sağlayabilirsiniz. İnce uzun olan mutfak beyaz renkler sayesinde geniş bir mutfak formuna kavuşmuş.

Bahçe manzarası

ATLAS TERAS | Mersin | Turkey Modern Mutfak BUUN MOTTO ARCHITECTS Modern
BUUN MOTTO ARCHITECTS

ATLAS TERAS | Mersin | Turkey

BUUN MOTTO ARCHITECTS

Mutfağınız bahçeye bakıyor ve manzaraya hakim ise resimdeki gibi geniş pencereler tasarlayarak manzaranın mutfağınızda olmasını sağlayabilir yemek saatlerini keyifli dakikalara dönüştürebilirsiniz. Mutfağınızı da manzara ile uyumlu  bir dekorasyonla çok zarif bir mutfak haline getirebilirsiniz.  Basit mobilyalar ile geniş mutfak hem dolu hem de güzel gösterilmiş.

İç açıcı ve ferah

Modern Mutfak homify Modern

Mutfağınızı beyaz tonlarda dekore ederek hem aydınlık hem de iç açıcı bir güzelliğe sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Beyaz mutfak adası ve desenli beyaz mermer mutfağın zarifliğini artırmış ve mutfağın göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahip olmasını sağlamış. Aspiratör koyu renklerde tercih edilerek  siyah ve açık tonlar uyumlu şekilde bir arada kullanılmış.

Farklı tasarımlar

CCT 172 Project in Trabzon Modern Mutfak CCT INVESTMENTS Modern
CCT INVESTMENTS

CCT 172 Project in Trabzon

CCT INVESTMENTS

Bir mutfağın güzel olması yada ferah olması farklı mutfak tasarımları ile de mümkündür. Örnek mutfak tasarımında olduğu gibi sadece mutfak tezgahından oluşan ve bar sandalyesi ile desteklenmiş  mutfak dekorasyonu  oldukça sade bir şekilde düşünülmüş tezgahın karşısındaki duvar elektronik cihazlara ayrılarak hem görsellik hem de sadelik bir arada sağlanmış. Mobilyalar koyu kahve rengi seçilmiş olsa da zemin  ve duvarlar beyaz renklerde tercih edilerek uyum sağlanmış.

Siyah beyaz uyumu

M&E TEKİNTAŞ HOME Kırsal Mutfak yücel partners Kırsal/Country
yücel partners

M&E TEKİNTAŞ HOME

yücel partners

Zıt renkleri bir arada kullanarak iç açıcı ve uyumlu bir güzelliğe sahip mutfağa sahip olabilirsiniz. Örnek mutfak dekorasyonunda olduğu gibi  tezgah ve mutfak adasını üst yüzeyi koyu renklerde geri kalan duvarlar ve mobilyalar açık renklerde tercih edilmiş zıt renklerin uyumu sağlanarak muhteşem bir mutfak ortaya çıkarılmış.

Bu mutfak modellerini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!