Kır evleri

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Kır evleri

Homıfy Turkey Homıfy Turkey
Eklektik Evler GALLIST ARCHITEKTEN GmbH Eklektik
Loading admin actions …

Kır evi sözcüğünü duyduğumuzda ilk aklımıza gelen çekici Bavyera çiftlik evleri ya da mimari açıdan çok gösterişli olmasa da karakter patlaması sergileyen İngiliz taşra malikaneleridir. Kır evi konsepti aslında düşündüğümüzden çok daha çok yönlüdür. Yetenekli uzmanlarımız sayesinde farklı ülkelerden farklı kır evi örnekleri sergileyebiliyoruz. Almanya'dan İskoçya'ya, Fransa'dan İtalya'ya bugün romantik bir kır evi seçkisini beğeninize sunuyoruz.

İspanya'da modern bir çiftlik

İspanya'nın Madrid yakınlarındaki Becerril de la Sierra bölgesinde bulunan bu sade kır evi, ahşap ve taşlar gibi doğal materyalleri ile etrafındaki çevreye kusursuz bir uyum sağlamasından dolayı son derece özel bir yapı. Evin en göze çarpan özelliklerinden biri, çevresine mükemmel bir uyumu olan kendine has çatısı.

İskoç taşra kır evi

House by the Woods, St Andrews Kırsal Mutfak Fife Architects Kırsal/Country
Fife Architects

House by the Woods, St Andrews

Fife Architects

Birleşik Krallık, geleneksel değerleri modern tasarım ile uzlaştırmanın ustası. Bu göz alıcı İskoç kır evine çağdaş bir güncelleme yapılmış ve bu yapı artık sade bir taşra evi romantizmini ışıkla dolu bir lüks ve modern yaşam alanı fikri ile kaynaştırmış.

Bavyera evi

Burada klasik bir Alman taşra yapısını ya da bir Bavyera kır evini görüyoruz. Nussdorf am Inn'deki bu Grade II listesindeki 450 yıllık çiftlik, muazzam bir tasarımla 21. yüzyıla taşınmış. Ön cephe orijinal modele göre renove edilirken, kendine has Bavyera cazibesini muhafaza etmiş.

İtalyan tarzı

A2 house Modern Evler vps architetti Modern

Bu İtalyan yapısı da ardındaki uzun tarihselliğe bir bakış atıyor. Bu kır evinin bazı bölümleri Orta Çağ'dan kalma. Uzmanlarımız bu taş yapıyı renove ettiler ve görkemini kusursuz ve göz alıcı bir biçimde muhafaza ettiler. İç mekanda heyecan verici bir kır evi cazibesi ile modern tasarımı harmanladılar. Bu resimde bu çarpıcı yapının havalı iç mekan dekorasyonuna yakından göz gezdirebiliyorsunuz.

Fransız tarzı

Bir Fransız soylusu gibi yaşamak Paris'in kuzeyinde halen mümkün. Yine binanın eskilik cazibesi mümkün olduğu kadar muhafaza edilmiş ve modern lüksün bu cazibeyi baltalamasına izin verilmemiş. Burada klasik bir taşra evi romantizmi ile karşı karşıyayız ve havuz, tasarımcı seçimi mobilyalar ve yüksek teknoloji yine kusursuz bir biçimde bir araya getirilmiş.

Peki bu kır evlerinden siz en çok hangisini beğendiniz? Fikirlerinizi yorum kısmında bizimle paylaşın.

Çoğu kişinin hayali olan kır evi konusunda size ilham verebilecek örnekler.
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!