Fusion Design: eklektik tarz tarz Evler

Rüya gibi ama gerçek 8 ev

Meral Eser Meral Eser
Google+
Loading admin actions …

Türkiye'den ve farklı ülkelerden farklı stil ve tarzlarda birçok ev modeli bulabileceğiniz homify'da, sizler için birbirinden özgün ve rüya gibi ev modellerini bir araya getirdik. Country stilden modern stile,  klasik stilden rustik stile birçok tarz ve stile uygun ev modelini bulabileceğiniz gibi, mimarların detaylı çalışmalarını inceleyebileceğiniz projelerimiz de mevcut. Hayallerinizi süsleyen evler, bahçeli, geniş terasların olduğu havuzlu evlerden oluşuyor olabilir. Bu yazımızda sizler için özenle tasarlanmış 8 ev modelini derledik, ilginizi çeken örnekler bulacağınızı umuyoruz.

Huzurlu ve ferah

Dünyadan cazip ev modellerini bir araya getirdiğimiz yazımızda özenle tasarlanan farklı stillerde evler bulabilirsiniz. Örneğin klasik stil öğelerle tasarlanan evler, modern stil yaklaşımla buluştuğu bu örnek, huzurlu ve ferah bir atmosfer sunuyor. Rüyalarınızı süsleyen müstakil ev, geniş bahçesi ve terası ile iç açan bir atmosfere sahip olabilir. Sade ama şık detaylarla konfor sunan bir ev.

Masal gibi

Evinize giderken nasıl bir manzara ile karşılaştığınız önemlidir. Davetkar bir girişi olan bahçeli bir eve kimse hayır demeyecektir. Özellikle rüyaları süsleyen yapısı, görkemli cephesi ve şık peyzaj çalışması ile enfes bir bahçe yolu olan bu evde olduğu gibi. Gerek çatı formları, gerekse bahçe yolu ve çevresinde olduğu gibi, geometrik formların ön plana çıktığı çalışmada, doğa ile iç içe enfes bir bahçeli ev sizi karşılıyor.

Doğa ile iç içe

Doğa ile iç içe yaşam tarzından kopmak istemeyenlere, enfes manzarası ile şahane bir ev. Mütevazı ama şık dizaynı ile natürel dokuları bir araya getiriyor. Taş duvar ve zemin kaplama ise doğa ile iç içe uyum ve ahenk getiren doğal bir malzeme. Hayallerinizdeki akşam davetleri için rüya gibi atmosfer sunan bu evden çıkmak istemeyeceksiniz.

Geniş bahçeler

Eğer şanslıysanız, geniş bahçeli evin konforu ve imkanlarından faydalanmak isteyebilirsiniz. Elbette ağaçlarla çevrili, natürel renk ve dokularla tasarlanan bu müstakil ev, geniş bahçesi ile hem sizi, hem de konuklarınıza davetkar bir platform sunuyor.

Fark yaratan cephe görünümü

Hayallerinizi süsleyen evlerden bahsediyoruz. İç mekan tasarımı ve dekorasyonunun yanı sıra, evinizin nasıl göründüğü de öneli olacaktır. Modern ve klasik öğelerle şık bir dizayna sahip ev modeli, aradığınız niteliklerde olabilir. Fark yaratan stil ve tarzları uygulamak ve ilham almak için, birbirinden özgün projeleri incelemeye devam edin.

Country stil şıklık

SAKLI GÖL EVLERİ – Saklı Göl Evleri: modern tarz Evler
SAKLI GÖL EVLERİ

Saklı Göl Evleri

SAKLI GÖL EVLERİ

Sıcak yaz aylarında evin içinde vakit geçirmekten şikayet edenlere, doğa ile bütünleşen yaklaşımı ile enfes bir müstakil ev. Doğal ışığı muntazam alan, natürel dokularla iç içe, samimi bir atmosfer. Özellikle country stil evlerle ilgilenenler için enfes bir model olarak değerlendirilebilir.

Görkem ve zarafet

NGY Mimarlık – bolluca neogölpark evleri - 1.etapta 80 adet 400 m2 villanın ince yapı işleri uygulama kontrollüğü: kırsal tarz tarz Evler
NGY Mimarlık

bolluca neogölpark evleri – 1.etapta 80 adet 400 m2 villanın ince yapı işleri uygulama kontrollüğü

NGY Mimarlık

Zarif çizgilerden uzaklaşmak istemiyorsanız, görkem ve zarafeti bir araya getiren klasik stil ev modelleri dikkatinizi çekebilir. Aynı zamanda farklı stil ve tarzlarda çalışmaları bir araya getirebileceğiniz gibi, modern stil öğelerle klasik stil yapı özelliklerini bir arada tasarlamak mümkün. Akşam üzeri sevdiklerinize konforlu bir davet sunmak için, uyum ve ahenk içeren bahçe mobilyaları ile konfor yakalayabilirsiniz.

Form ve dinamizm

Cephe görünümünde yapılan hareketlilik, dinamik bir görünüm oluşturur. Çatı formu renk ve doku farkı ile ön plana çıkıyor. Beyazın büyüsünden vazgeçmeyenler için ahşabın sıcak dokusu ile dengenin sağlanması pratik ve estetik bir çözüm olarak değerlendirilebilir. Doğal taş kaplama ise çevresel şartlarla uyumlu ve göze hitap eden nitelikler taşıyor.

Bu yazımızı beğendiyseniz, ayrıca ’Ekonomik ve estetik: Prefabrik sistemler’ yazımız da ilginizi çekebilir.

Bu rüya gibi evleri siz nasıl buldunuz?
Casas inHAUS: modern tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!