Türkiye'den sürprizli bir ev projesi

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Türkiye'den sürprizli bir ev projesi

Aydin Sanli Aydin Sanli
SERDİVAN VİLLALARI Modern Evler 50GR Mimarlık Modern
Loading admin actions …

Ah şöyle deniz manzaralı evim olsa diye içinden geçirmeyen kimse yoktur herhalde. İşte bugün sizi öyle bir eve götüreceğiz. İnsanın içi bunaldığında deniz görmek her zaman iyi gelir. Bu evde de bahçeye çıkar çıkmaz olağanüstü bir deniz manzarası sizi bekliyor. Denizin enfes görüntüsü ve havadaki iyot kokusu insanın dertlerini alıp götürecek cinsten. Deniz gören evin, deniz gören tarafında bir de havuz bulunuyor. Havuz sefası yaparken de deniz manzarasının tadını çıkarmak mümkün. 

Siz de evinize havuz yaptırmak istiyorsanız, havuz yapımı konusundaki uzmanlarımızı buradan inceleyebilirsiniz. 

Ön cephe

Modern Evler homify Modern

Villanın ön cephesinden bakıldığını arkadaki sürprizi tahmin etmek zor değil mi? Ama dış görünüş aldatıcıdır lafını hiçbir zaman unutmamak lazım. Ancak evin ön cephesi bahçe peyzajı hakkında bir ipucu veriyor. Çeşitli bitkilerle süslenen villanın mimarisi de ilginç tasarımıyla dikkat çekiyor. 

Bu villa hoşunuza gittiyse şu villaya da bir bakmalısınız.

Deniz manzaralı havuz

Modern Evler homify Modern

Evin önündeki harika manzara yüzme havuzuyla tamamlanıyor. Etrafı ahşap panellerle kaplı havuzda deniz manzarasının tadını çıkararak yüzmek mümkün. Ahşap panellerin üzerinde güneşlenmek mümkünken, aynı zamanda çimenlik bölümde de güneşlenmek mümkün. Bahçenin peyzajı da manzarası kadar ilgi çekici. Çimenlik bölüme konulan rattan şezlonglar güneşlenmek için harikulade. Bahçedeki bitkiler de manzarayla son derece uyumlu. 

Evin arka cephesi

Modern Evler homify Modern

Evin girişi diğer tarafta bulunuyor. Yani bu gördüğünüz evin arka tarafı. Evin arka girişinden doğrudan havuza ve manzaraya açılıyoruz. Villanın arka tarafı cam balkonlarla dikkat çekiyor. Havuzun etrafındaki ahşap panellerin etrafında da yine bahçe peyzajını görüyoruz. Çimler rengarenk çiçeklerle süslenmiş. Çimenlik bölmelerin yanında bir de masa bulunuyor. Havuz kenarında manzaraya karşı yemek keyfi için düşünülen masa çok yerinde olmuş. 

Peyzaj

Modern Evler homify Modern

Bahçe küçük olmasına rağmen havuz haricinde kalan kısımlar iyi bir peyzaj ürünü. Çimenlerle donatılmış bahçe aynı zamanda çiçeklerle de bezenmiş. Bahçede bir de palmiye ağacı bulunuyor. Havuzda yüzme keyfinin ardından çıplak ayaklarla çimenlere basarak vücudunuzun tüm elektriğini atmanız mümkün.

Bu villa projesini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!