Çamaşır makinesini kamufle etmek için 6 farklı yöntem | homify
Error: Cannot find module './CookieBanner' at eval (webpack:///./app/assets/javascripts/webpack/react-components_lazy_^\.\/.*$_namespace_object?:3688:12) at at process._tickCallback (internal/process/next_tick.js:189:7) at Function.Module.runMain (module.js:696:11) at startup (bootstrap_node.js:204:16) at bootstrap_node.js:625:3

Çamaşır makinesini kamufle etmek için 6 farklı yöntem

ümit  atdağ ümit atdağ
Modern Mutfak homify Modern
Loading admin actions …

Elbiselerimizi temizlemek için kullandığımız çamaşır makinesi, kurutma makinesi gibi büyük elektronik eşyalar evimizde diğer elektronik cihazlara göre fazla yer işgal ederler.  Bu durum yatak odasında, banyoda, mutfakta ve çamaşır odasında göze batan ve dekorasyonun güzelliğini ortadan kaldıran bir sorun oluşturur. Bu tip bir sorunla karşılaşmamak için çamaşır makinesini kamufle etmek isteriz.  Çamaşır makinesi boyutu anormal ölçülerde olduğu için kamufle etmek de oldukça zordur. Bu gün bu zorluklara meydan okumanızı ve evinizde çamaşır makinenizi, kurutma makinenizi estetik ve dekoratif bir şekilde  kamufle etmeniz için farklı çamaşır makinesi kamufle etme yöntemlerini birlikte inceleyeceğiz. Homify farkı ile  bir araya getirilen kamufle etme yöntemleri, çamaşır odasında, mutfakta, yatak odasında ve banyo da çamaşır makinesinin görsel ve şık bir şekilde dekore edilmesini, kamufle edilerek görselliğin ön planda nasıl tutulacağını gözler önüne seriyor.

Mutfak tezgahı

Çamaşır makinesini mutfakta kullanıyorsanız kamufle edebileceğiniz en ideal yöntem mutfak tezgahının alt kısmıdır. Bu sebeple mutfak tezgahınızı normal ölçülerden biraz yüksek ve biraz geniş yaparak  çamaşır makinenizi rahatlıkla kamufle edebilirsiniz. mutfak tezgahı için dikkat edeceğiniz en önemli püf noktası renk tonlarının uyumu olacaktır. Farklı tonlarda renkler tercih etseniz bile uyumlu olması mutfağın tüm güzelliğini etkileyecektir.

Banyo dolabı

Çamaşır makinenizi banyo da kullanıyorsanız kamufle etmek için tek çözüm yolu banyo dolabının bir bölümünü çamaşır makinesini kamufle etmek için kullanmaktır. Çamaşır dolabınızı  örnek dekorasyonda olduğu gibi ahşap mobilya olarak tercih edip bir bölümünü çamaşır makinesi ölçülerinde  özel tasarıma sahip olacak şekilde yapmalı ve isteğe göre kapaklı veya kapaksız olacak şekilde tercih etmelisiniz. Renk uyumu kapaklı olduğunda önemsi olsa da kapaksız dolaplarda çok önemli olacaktır.

Çamaşır odası

Çamaşır odasında kamufle edebileceğiniz mobilyalar bulunmadığından  örnek dekorasyonda olduğu gibi  etrafını duvar raf sistemleri ve sıralı terekeler ile çevirebilir ve orta yerde kaba bir şekilde duran bir makine yerine raf sistemleri içinde zarif bir şekilde duran bir makine haline getirebilirsiniz. Bu sayede çamaşır odasının itici bir oda olmasını da önlemiş olursunuz.

Stüdyo daireler

Modern Mutfak homify Modern

Stüdyo daireler de genel olarak mutfak olarak kullanılan alanda, mutfak tezgahının yanında veya altında muhafaza edilen çamaşır makineleri hem şık hem de dekoratif bir şekilde yerleştirilebilir.  Renk seçimleri bir birine yakın tonlarda yapılarak diğer alanlar ile olan zıtlık giderilerek evinizin genel anlamda tam uyum içinde dekore edilmesini sağlayabilirsiniz.

Banyo sepetleri

Çamaşır makineleri genel manada banyolarda kullanıldıkları için çamaşır sepetleri  ile birlikte yan yana kullanılarak banyoda kamufle edilebilir. Banyo sepeti yerine kullanacağınız aynı amaca yönelik kullanılan kirli dolapları bu iş için biçilmiş kaftandır. Banyonuzda çamaşır makinesinin dekoratif bir şekilde kamufle edilmesi için titiz bir çalışma yapmalısınız.

Salon konsolları

Salonda yer alan konsolları kullanarak çamaşır makinelerinizi kamufle edebilirsiniz. Örnek uygulama da olduğu gibi  konsolun bir tarafını çamaşır makinesi ölçülerinde yaparak çamaşır makinenizi kamufle salonun ortasında kamufle ederek kullanabilirsiniz.

Çamaşır makinesi kamuflajıyla ilgili bu fikirleri siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!