Mutfak adalı 5 küçük mutfak

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Mutfak adalı 5 küçük mutfak

Aydin Sanli Aydin Sanli
Akdeniz Mutfak LA BOTTEGA DEL FALEGNAME Akdeniz
Loading admin actions …

Mutfak adaları modern mutfakların vazgeçilmez bir unsuru haline geldi. Hem yemek pişirmek, hem yemek hazırlamak, hem de yemek yemek için kullanılan bu bölüm yeni mutfaklarda başrol oynuyor. Üstelik mutfak adalarının alt bölümleri depolama alanı olarak da kullanılıyor. Hem minmal, hem modern çizgiler taşıyabilen adalar çok farklı boyutlarda kullanılabiliyor.

Bugün size çok şık beş mutfak adasından oluşan bir seçki hazırladık. 

Minimalist bir yarımada

Minimalist tarzın en büyük özelliklerinden biri beyaz rengi oldukça fazla kullanması. Bu yarım adalı mutfak da fazlalığa boğulmadan minimalist bir tarzla yapılmış. Yarım adada ne gösterişli dolap tutamaçları, ne de gereksiz süsler bulunuyor. Tavandaki led aydınlatma yarım adayı aydınlatıyor. Bir tezgah bir de kahvaltı barından oluşan yarım ada göz dolduruyor. Beyazın hakim olduğu mutfakta geri plandaki duvar kağıdı kaplaması mutfağa hareket kazandırıyor.

Renkli bir ada

Mavi mobilyaların hakim olduğu mutfakta wenge tarzı koyu renkli mutfak adası hoş bir kontrast yaratıyor. Beyaz ve koyu kahverenginin harman olduğu mutfak adası küçük boyutuna rağmen oldukça işlevsel. Hem yemek hazırlama alanı, hem de yemek masası işlevi görüyor. 

Pop mutfak

Ahşabın hakim olduğu pop bir mutfak olur mu? Resimde gördüğünüz mutfak tam da böyle bir mutfak. Genel havası, oturma çözümleri ve aydınlatmasıyla 50'li yılları anımsatan mutfak, ankastre ürünler ve mutfak adasıyla modern tarza göz kırpıyor. 

Modern ve ahşap

Bu mutfakta ahşap ve çelik mükemmel birliktelik oluşturmuş ve hoş bir modern mutfak oluşturmuş. İskandinav Mutfakta İskandinav tarzın esintilerini görmek de mümkün. Kullanılan malzeme ve biçimler ferah bir atmosfer oluşmasında etkili olmuş. Mutfak adası daha çok bir masa gibi tasarlanmış ama mutfak adasından beklenecek her türlü işlevi karşılayacak biçimde. Adayı aydınlatan avizeye de dikkat çekmeden geçemeyeceğiz.

Şık ada

Burada mutfak adası baş rolü oynuyor. Bir yüzü ocağın bulunduğu tezgaha bakan masanın diğer yüzüyse eskitilmiş efektli masaya bakıyor. Küçük boyutuyla çok estetik bir görüntü çizen mutfak adası mutfak adasından beklenen tüm işlevleri gerçekleştirecek şekilde tasarlanmış. Eviye içinde barındıran masa yemek hazırlama alanı olarak da kullanılabiliyor.

Daha fazla mutfak adası için tıklayın.

Bu mutfak adalarını siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!