Alexander Krivov:  tarz Koridor ve Hol

Sizin de kopya çekebileceğiniz 5 farklı hol dönüşümü

Aydin Sanli Aydin Sanli
Loading admin actions …

Eveler de tıpkı insanlar gibi yıllar geçtikçe eskiyip yıpranıyor. Evlere belli dönemlerle bakım yapılması şart hale geliyor. Evlerini yenileyen ve dönüştüren ev sahipleri evin yatak odasına, mutfağına ve oturma odasına önem veriyor ama hollere çok da önem verilmeden geçiliyor. Oysa holler eve ilk ayak basılan yerler ve ilk izlenim için büyük önem taşıyorlar. Bugün homify'da size dönüşüme uğrayan 5 farklı holü göstereceğiz. Sonuçlara bayılacağınızdan hiç kuşkumuz yok. 

Önce: Dökeln bir hol

Genç bir çiftin yeni aldığı ev ciddi anlamda bir elden geçirmeyi gerektiriyor. Çift bu iş için başarılı bir yapı ekibiyle anlaşmış. Ev çok kötü durumda olmasına rağmen yine de evin planı çalışmaya müsait bulunmuş ortaya harika bir sonuç çıkmış. Nasıl mı? İmleci biraz aşağıya kaydırın ve görün.

Sonra: Mükemmel bir hol

Tasarımcılar tüm hünerlerini sergileyip ortaya mükemmel bir hol çıkmasını sağlamışlar. Siyah ve beyazın mükemmel uyumuyla modern bir iç mekan yaratılmış. Kompakt mobilyalar, yer karolarındaki şık desenler, sevimli raflar ve aynalarla hol eski görünüşünden çok çok uzakta.

Önce: Kaotik bir hol

ara | antonia reif architectuur:  tarz
ara | antonia reif architectuur

Voormalige entreesituatie met gang

ara | antonia reif architectuur

Bu hol bir bungalovda yer alıyor. Tasarımcıların hayal gücüne çok ihtiyaç duyan bir dönüşüm gerekli gibi görünüyor. Çok zor bir çalışmayla farklılaştırılabilecek holün dönüşüm projesi için çok yetenekli uzmanlara ihtiyaç var. Ev sahipleri bu konuda şanslı ve gerçekten başarılı uzmanlarla çalışma fırsatı yakalamışlar. Harikulade sonuç için aşağıya bakmanız yeterli.

Sonra: Ferah bir giriş

Bir alanı fiziksel olarak genişletmenin dışında genişletme yöntemlerinin en önemlisi beyaz renk kullanmaktır. Burada da bu yöntem başarıyla uygulanmış. Dar bir koridor geniş bir koridora dönüştürülmüş. Kolsuz dolaplar hole modern bir hava katmış. 

Önce: Atıl bir hol

Holler geniş evlerde bile dar olabiliyor. Ancak bu küçük holleri bile geniş göstermenin çeşitli yolları var. Bu evin atıl görünen holü de iç mimarların dokunuşuyla harika bir hole dönüşmüş. 

Sonra: Modern

Ev sahiplerinin isteğiyle holdeki gri tonlar korunmuş. Ancak genel resim toptan değiştirilmiş. Malzeme seçimi ve sürgülü kapı holü olduğundan daha geniş göstermiş.

Önce: Zevksiz hol

St. Petersburg'daki bu dairenin holü belki yapıldığı zamanlar son moda bir hol olarak görenlere parmak ısırtıyordu ama o günler çok geride kalmış. Bu haliyle artık kimsenin ilgisini çekmeyeceği kesin. Bu hole usta bir dokunuş lazım.

Sonra: Bir bebek evi

Универсальная история:  tarz Koridor ve Hol
Универсальная история

Прихожая в стиле Французский прованс

Универсальная история

Tasarımcılar holü canlandırmayı başarmışlar. Ev sahiplerinin isteği doğrultusunda pembe ve vişne çürüğü tonlar korunmuş. Ortaya bir Barbie evine benzeyen bir hol çıkmış. Adeta masallardan fırlamış gibi bir hol.

Önce: Enkaz halinde bir hol

Alexander Krivov:  tarz
Alexander Krivov

Квартира до реконструкции

Alexander Krivov

Son olarak size en şok edici dönüşümü göstereceğiz. Evin tümünün dönüştürüldüğü bir projede, tüm ev gibi hol de çok etkileyici bir dönüşüme uğramış. 1930'lardan kalma daire adeta dün yapılmış gibi parlamış. Bahsettiğim etkileyici dönüşü görmek için imleci aşağıya sürüklemeniz yeter. 

Sonra: Klasik bir mucize

Krem renginin hakim olduğu holde yine bu renkle uyumlu koyu tonlar kullanılarak uyum yakalanmış. Aydınlatma ise holün genel tasarımını öne çıkarmış. 

Daha fazla dönüşüm projesi için tıklayın.

Casas inHAUS: modern tarz Evler

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!