Kırların ortasında bir çiçek | homify

Fiyat talep et

Numara geçersiz. Lütfen ülke kodu, kod ve telefon numarasını kontrol edin.
Gönder' butonunu tıklayarak Gizlilik Politikası okuduğumu kabul ediyor ve paylaştığım bilgilerin talebime cevap verilebilmesi için kullanılmasına onay veriyorum.
Not: privacy@homify.com elektronik posta göndererek onayınızı dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Kırların ortasında bir çiçek

Aydin Sanli Aydin Sanli
Modern Evler Beltman Architecten Modern
Loading admin actions …

Size ev dense aklınıza ilk ne gelir? Belki geleneksel bir giriş, bir bahçe, birkaç yatak odası ve çeşitli temel bölümler. Peki ya orijinal bir ev desem?

Evler sadece odalardan ve katlardan ibaret değil, ailenin bir araya gelmesine, birlikte vakit geçirmesine göre düzenlenmiş yaşam alanlarıdır. 

Bugün sizlere orijinal bir ev göstereceğiz. Ufkunuzu genişletmenize ve yaratıcılığınızın sınırlarını zorlamanıza yardım edecek bir ev. Yeşillikler içinde orijinal bir ev görmeye hazırsanız başlayalım.

Arka cephe

Bu üçgen mimarinin avantajlarından biri doğal ışığın çok daha iyi kullanılması. Geniş pencereler ve çatı penceresi sayesinde eve bolca güneş ışığı giriyor. Siz de eviniz için pencere çözümleri arıyorsanız, uzmanlarımıza danışabilirsiniz.

Ev yemyeşil bir bahçenin içinde bulunduğundan pencerelerden dışarı bakıldığında da insanın gözünün gönlünün açıldığına şüphe yok.

Ön cephe

Bu açıdan evin ön ve yan cephesini görüyoruz. Metal konstrüksiyon mantığıyla inşa edilen ev doğal taşlarla kaplanmış ve ortaya parmak ısırtan bir güzellik çıkmış. 

İki katlı evin klasik inşaat anlayışını kıran yenilikçi anlayışı, basit ve sade unsurların bile sonuca nasıl olumlu etki yaptığını görmek mümkün.

Bahçedeki yürüyüş yolları ise yeşilliklerle bir bütün olarak yaşama imkanı sunuyor.

Sıra dışı ana giriş

Bu fotoğrafı ilk gördüğünüzde bunun evin arka cephesi olduğunu düşünebilirsiniz ama bu evin ana girişi.

Ana giriş yolu cam ana giriş kapısına bağlanıyor. Ana giriş kapısından çatı boyunca uzanan çatı penceresi de evin bolca güneş ışığı almasını sağlıyor. Dış cephede kullanılan farklı pastel renkteki taşlar ortaya bir moaik çıkarıyor ve son derece estetik görünüyor.

Bahçenin peyzajı da evin inci gibi parlamasına yol açıyor.

Oturma odası

Ev küçük bir ev gibi görünse de oturma odasında farklı alanlar bulunuyor. Evin genelinde olduğu gibi burada da bir çatı penceresi sayesinde oturma odası oldukça aydınlık. Ayrıca odada tercih edilen beyaz renk odanın ferah olmasını sağlıyor. 

Ters açı

Oturma odası ters açıdan bu şekilde görünüyor. Metal şömine bu bölümün baş rolünde. Odanın mobilyaları ise minimalist bir anlayışla seçilmiş ve odada bolca hareket edecek alan bulunuyor. 

Harika bir banyo

Belki de evin en harika bölümü bu banyo. Çatıdaki pencerenin bittiği yerde olağanüstü bir küvet bulunuyor. Çatı penceresi sayesinde bolca ışığın girdiği banyoda vakit geçirmek büyük bir zevke dönüşüyor. 

Evin nasıl sade renkler ve mobilyalarla bir harikaya dönüştüğünü gördünüz değil mi? Bu süreçte bolca pencerenin de büyük rol oynadığını gözden kaçırmamak lazım.

Eminiz bu ev de hoşunuza gidecek.

Bu ev projesini siz nasıl buldunuz?
Modern Evler Casas inHAUS Modern

Ev projenizle ilgili yardıma mı ihtiyacınız var?
Bizimle temasa geçin!

Eviniz için esin kaynaklarını keşfedin!